-35%

Bėgimo takelis NORDICTRACK ELITE 5000

  • 516ICNETL40915
  • Prekės ženklas: Nordic Track
2523,11 €
3881,70 €
vnt
Likutis < 5 vnt.
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 193 x 95 x 187 cm
Maksimalus naudotojo svoris 150 kg
Greitis 0-24 km/h
Nuokalnė 0-3 %
Transportavimo ratukai Yra
Kompiuterio parodymai Greitis, laikas, atstumas, sudegintos kalorijos ir pulsas
Programų skaičius 40
Maitinimo šaltinis 220 V
Pulso matavimas Pulso jutikliai rankenose, širdies ritmo diržas
Įkalnė 0-15 %
Variklio galia 5 CHP
Sulankstomas Ne
Dėklas aksesuarams Taip
Greito valdymo mygtukai Taip
Amortizacija Runners Flex™
Bėgimo paviršiaus matmenys 55 x 152 cm, dvigubas
Ekranas 10" Smart HD Touchscreen

Aprašymas

Treniruotės su įkalnės ir nuokalnės nustatymais

Realaus pasaulio vietovės turi įkalnių ir nuokalnių, todėl tai gali turėti ir Jūsų bėgimo takelis. Šis bėgimo takelis turi įkalnės rėžimą iki 15%. Nuo įkalnės didinimo priklauso Jūsų širdies ritmas bei raumenų darbas, mažėja apkrova keliams bei kulkšnims. Treniruojantis bėgant nuokalne – šiame bėgimo takelyje galite pasirinkti 3% nuokalnę - įdarbinsite skirtingus kojų raumenis, kas padės jums optimaliai treniruoti bei tonizuoti apatinę kūno dalį.

SpeedRing ™ - patogiam greičio nustatymui

SpeedRing ™ – gamintojo įgimtas troškimas kontroliuoti bei naujausios bėgimo technologijos padėjo sukurti visiškai unikalų įrankį, kurį jums reikia užsidėti ant piršto. Nuo dabar jokios įtakos Jūsų žingsniams, norint padidinti ar sumažinti greitį bėgimo metu. Naudojant Bluetooth 4.0 bevielio ryšio technologiją, galėsite saugiai pasirinkti tempą 0,1 km/h tikslumu.

Pramogos treniruotės metu

Padidinkite savo treniruotės įspūdžius su 15 colių didelės raiškos televizoriumi, kuris pritvirtintas ant bėgimo takelio. Pastatykite treniruoklį bet kokioje patalpoje ir galėsite mėgautis savo mėgstamomis sporto varžybomis, laidomis ar filmais. Televizorius pritvirtintas Jūsų akių lygyje, kad neuždengtų treniruotės rodmenų.

Naršykite internete

Treniruotės statistika, treniruočių programų galimybės, mėgstamos svetainės – visa tai praturtins Jūsų sporto patirtį, nes bėgimo takelyje Elite 5000 yra integruotas 10 colių spalvotas sensorinis ekranas su WEB jungtimi. Aiškiai matysite sudegintas kalorijas ar įveiktą atstumą, o tai padidins motyvaciją, siekiant aukštesnių tikslų.

Bėgimo takelis NORDICTRACK ELITE 5000 suderinamas su iFit (interaktyviu asmeniniu treneriu), daugiau informacijos apie iFit rasite paspaudę čia