-20% TOP

Bėgimo takelis NORDICTRACK INCLINE X22i

  • 516ICNETL27718
  • Prekės ženklas: Nordic Track
2392,72 €
2990,90 €
vnt
Prekių likutis: 3
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

Šis bėgimo takelis išsiskiria ne tik ypatingai dideliu HD ekranu, tačiau ir tuo, kad leidžia Jums sudeginti iki 5 kartų daugiau kalorijų nei įprastas bėgimo takelis!

22” įstrižainės liečiamas HD ekranas užtikrina nepakartojamus įspūdžius ir pojūčius treniruojantis bet kuriame pasaulio kampelyje su garsiausiais asmeniniais treneriais. Naudodamiesi Google žemėlapiais arba „iFIT Coach Plus“ vaizdo treniruotėmis Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų. Pažadame, kad treniruotės tikrai neatsibos, nes su iFIT® programine įranga įprastas nuobodžias bėgimo treniruotes pakeisite dinamiškomis, efektyviomis ir super motyvuojančiomis!

NordicTrack® X22i yra tinkamas ne tik pažengusiems bėgikams, bet ir pradedantiesiems. Naudodamiesi įkalnės/nuokalnės funkcija (nuo -6 net iki 40) galite dirbti su skirtingomis raumenų grupėmis, nusistatyti savo tikslą ir jo kryptingai siekti, bei pasiruošti Jūsų norimai veiklai lauke. NordicTrack® X22i idealiai tinka žmonėms, norintiems pagerinti savo fizinę būklę ir išvaizdą. Dėl užburiančių vaizdų ir įkvepiančių trenerių laikas, praleistas ant bėgimo takelio neprailgs.

Bėgimo takelis NORDICTRACK X22i suderinamas su iFit (interaktyviu asmeniniu treneriu), daugiau informacijos apie iFit rasite paspaudę čia

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Maksimalus naudotojo svoris 135 kg
Greitis 0-22 km/h
Nuokalnė 0-6 %
Transportavimo ratukai Nėra
Kompiuterio parodymai Laikmatis, įveiktas atstumas, bendras atstumas, pulsas
Programų skaičius 44
Pulso matavimas Pulso jutikliai rankenose, širdies ritmo diržas (pridėtas)
Įkalnė 0-40 %
Variklio galia 4,25 CHP
Sulankstomas Ne
Dėklas aksesuarams Ne
Greito valdymo mygtukai Taip
Amortizacija Taip
Bėgimo paviršiaus matmenys 55 x 152 cm
Ekranas 22" Smart HD lietimui jautrus ekranas
Treniruoklio svoris 181 kg