-20% TOP

Čiuožykla KETTLER METAL SLIDE

  • 832KT50110000
  • Prekės ženklas: Kettler
256,80 €
321 €
vnt
Šiuo metu šios prekės neturime. Kreiptis į konsultantą +37069921211
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €
INSTRUKCIJA

Aprašymas

KETTLER susilaukia gausybę apdovanojimų saugumo, kokybės bei inovacijų srityse. Itin aukštos vokiškos kokybės gaminiai yra paplitę plačiai visame pasaulyje. Daugybę vaikų mėgaujasi ne tik vaikiškomis transporto priemonėmis, kurios lavina Jūsų mažylio stambiosios motorikos sugebėjimus, bei padeda mažyliui susipažinti su jo pirmuoju dviratuku, bet ir žaidimų aikštelėmis, kurios metams bėgant nepraranda savo techninių savybių. Užtikrinant visavertę Jūsų mažylio vaikystę KETTLER sukūrė ir specialias žaidimų aikšteles, kurios padės užtikrinti, kad mažylis užtektinai laiko praleis gryname ore, bus pakankamai fiziškai aktyvus, o žaidimų aikštelės suteiks ne tik malonumo, bet ir visapusiškai ugdys Jūsų mažylį, padės treniruoti atskiras jo raumenų grupes, gerins koordinaciją, bei erdvinį suvokimą.

Čiuožyklos KETTLER METAL SLIDE Kettler rėmas, bei čiuožiamoji dalis pagaminti iš cinkuoto plieno, o galuose - tvirto plastiko apsaugos, kurios sušvelnins nusileidimą, bei palengvins išlipimą iš čiuožyklos. Plastikine čiuožiamosios dalies pradžia užtikrins kad mažylis nesusižeistų besiruošiant čiuožimui. Čiuožiamoji dalis taip pat iš šonų apsaugota tvirtais borteliais, kurie padės jūsų mažyliui neiškristi iš čiuožyklos, jaustis saugiau bei suteiks maksimalų komfortą.Kopetėlių turėklai bei laiptelių pakopos pagamintos iš nepraslystančio, bei itin tvirto plastiko, kuris neleis nuslysti mažyliui belipant kopetėlėmis ar laikantis už turėklų drėgnomis rankutėmis. Dėl savo nepraslystančio paviršiaus čiuožykla puikiai tiks net patiems mažiausiems. Turėklai abiejuose čiuožyklos pusėse padės Jūsų mažyliui prisilaikyti prieš pradedant čiuožti.Čiuožyklos rėmo detalės neblunka ir yra atsparios temperatūros svyravimams, todėl šią WATER SLIDES čiuožyklą galėsite palikti lauke net žiemą.Itin stabilios čiuožyklos nebūtina tvirtinti prie žemės. Maksimalus čiuožyklos išlaikomas svoris - 50 kg. Kettler WATER SLIDES čiuožykla netaps Jūsų vienkartiniu pirkiniu, o mažylis galės žaisti, bei mėgautis jos suteiktais privalumais.

Kettler savo gaminius gamina tik Vokietijoje, tad vokiškos kokybės užtikrinimas tampa vienu iš pagrindiniu Kettler užduočių.Visos žaidimų aikštelės gaminamos atsižvelgiant į tarptautinių normatyvų keliamus saugumo reikalavimus!

Techninė informacija

Garantija 12 mėn.
Matmenys (I x P x A) 275 x 121 x 169 cm
Maksimalus naudotojo svoris 50 kg