avatar

Diskgolfo diskas DISCMANIA Fairway Driver C-LINE FD

  • 851DM370950Y
  • Prekės ženklas: Discmania
21,99 €
vnt
Prekės nėra

Aprašymas

FD Fairway Driver vienas iš ikoniškiausių Discmania diskų. Tai puikus pasirinkimas tiek patyrusiems žaidėjams, tiek ir naujokams, kurie dar tik nori susipažinti su diskgolfu. Šiuo metu diskgolfas yra viena iš labiausiai populiarėjančių sporto šakų ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Diskgolfo žaidimas nereikalauja didelių investicijų ir tinka kone bet kokio amžiaus žmonėms. Ši sporto šaka itin mėgstama tarp žmonių, kurie vertina aktyvų laisvalaikio praleidimą bei propaguoja sveiką gyvenimo būdą.

FD Fairway Driver diskgolfo diskas pasižymi gana tiesia skriejimo trajektorija, lengvai sklendžia ore bei yra nesunkiai valdomas. Tai viena iš priežasčių, dėl kurių nauji diskgolfo žaidėjai greitai pamėgs ​​FD Fairway Driver diską, o žaidėjams, kurie jau turi patirties, FD Fairway Driver suteiks norimo tikslumo.

Spaudo spalva ant disko gali skirtis nuo nurodytos nuotraukoje.Discmania – pirmaujantis prekinis ženklas diskgolfo pasaulyje, kuris priklauso Suomijoje įkurtai įmonei Spin18.
Pastaraisiais metais sparčiai augant diskgolfo populiarumui, Discmania išlieka vienu iš labiausiai vertinamų diskų tiek tarp profesionalų, tiek tarp mėgėjų. Discmania prekinio ženklo ambasadorius – fenomenalusis Eagle McMahon, profesionalu tapęs jau sulaukęs 13 metų!

Techninė informacija

Tipas Driver
Greitis 7
Sklendimas 6
Posūkis 0
Krytis 1

Kiti taip pat domėjosi