-30%

Dviratis treniruoklis PROFORM TDF 1.0

 • 511ICPFEVEX71316
 • Prekės ženklas: Pro Form
1014,30 €
1449 €
vnt
Prekių likutis: 2
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

Išskirtinis ProForm prekinio ženklo sukurtas oficialus Le Tour de France treniruočių dviratis, kuris puikiai tiks tiek mėgėjui - siekiančiam sudeginti daugiau kalorijų, tiek profesionalui – besiruošiančiam profesionalioms varžyboms. Dviratis treniruoklis ProForm TDF 1.0 – leis pasijusti taip, lyg dalyvautumėte Tour de France lenktynėse. Prisijunkite savo išmanųjį įrenginį, pasirinkite norimą maršrutą ir pirmyn! Dėl savo savybių ir funkcionalumo, ProForm TDF 1.0 Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • 24 skirtingos treniruočių programos
 • Reguliuojama 15% įkalnė ir nuokalnė
 • Sąsaja su iFit® treniruočių platforma
 • Suderinama su iPod®
 • 26 pasipriešinimo lygiai (pavaros)
 • Patogus ir funkcionalus valdymo skydelis
 • Planšetės ir gertuvės laikiklis
 • Bluetooth® išmanusis pulso imtuvas
 • Reguliuojama sėdynė ir rankenų padėtis
 • Transportavimo ratukai

Funkcionalus valdymo skydas

Itin patogus ir funkcionalus 24 treniruočių programų, LED ekranas. Lengvai valdomas, vos keleto paspaudimų pagalba pakeisite treniruotės parametrus (greitį, sudegintas kalorijas ir kitus parametrus). Specialus jėgos algoritmas leis jums stebėti kokioje treniruotės zonoje esate – ištvermės, tempo ar piko zonoje.

Ištvermės zona – ideali lėtoms, ilgų distancijų pastovioms treniruotėms.

Tempo zona - suteikia galimybę treniruotis idealiai jūsų širdies ritmą ir svorį atitinkančiomis sąlygomis.

Piko zona – kai siekiate savo kario maksimumo.

Reguliuojama įkalnė

Išskirtinė įkalnė – išskirtiniai rezultatai! Dar daugiau sudegintų kalorijų ir nauji įspūdžiai su išskirtiniu dviračiu treniruokliu. Nesvarbu kokį maršrutą pasirinksite, pasijusite tarsi važiuodami realia trasa - ProForm TDF 1.0 kartu su iFit® Coach automatiškai imituos realius reljefo nuolydžius ir įkalnes iki +- 15%.

Daugiau galimybių

Kartu su treniruokliu jūs gaunate net 24 treniruočių programas, kurias sudarė vieni geriausių pasaulio trenerių. Jums tiesiog reikia pasirinkti patikusį maršrutą su kalnuotų kelių imitacija, laiko iššūkiais ar kitą. 26 pasipriešinimo lygiai (pavaros) leis treniruotis pagal jūsų galimybes ir norimus pasiekti tikslus.

Sklandus veikimas

Šis dviratis treniruoklis su 9,5 kilogramų galiniu smagračiu pasižymi sklandžiu ir tolygiu veikimu. Tvirta treniruoklio konstrukcija atlaiko iki 115 kg apkrovą.

Patogus naudotis

Tvirtas plieninis rėmas, horizontaliai ir vertikaliai reguliuojama sėdynė, ergonomiški pėdą fiksuojantys pedalai su dirželiais, gertuvės laikiklis, įmontuoti garsiakalbiai – visa tai neatsiejami komfortiško ProForm TDF 1.0 dviračio treniruoklio akcentai.

Širdies veikla

Treniruotės metu labai svarbu stebėti pulsą. Treniruoklyje įmontuota išmanusis pulso imtuvas, todėl su Bluetooth® pagalba treniruoklį galėsite susieti su išoriniu pulso matavimo įrenginiu.

iFit® Coach interaktyvi treniruočių platforma

Dviratis treniruoklis ProForm TDF 1.0 suderinamas su iFit® Coach (interaktyviu asmeniniu treneriu).

iFit® - tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. Ši platforma apjungia platų treniruočių programų ir įrenginių su iFit® pasirinkimą, Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais, interaktyvias treniruotes pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite bėgti Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad bėgimas jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFIT® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFIT® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® Coach visada turi prieigą prie populiariausių ir žinomiausių dainų grojeraščio, todėl turėsite galimybę sportuoti su muzika ir gera nuotaika.

ProForm - daugiau nei 20 metų klestintis ir tobulėjantis namų fitneso prekinis ženklas nr. 1 Amerikoje. Tai inovatyvus ir pasaulinio pripažinimo pelnęs prekinis ženklas, lyderiaujantis bėgimo takelių, elipsinių treniruoklių ir dviračių treniruoklių gamyboje. Naujausios technologijos, moderni pavarų sistema, amortizacinės pagalvės, interaktyvios treniruotės, tai tik keletas privalumų dėl kurių klientai renkasi būtent šiuos treniruoklius. ProForm treniruokliai puikus kainos ir kokybės santykis.

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Kodėl verta sportuoti su ProForm HYBRIDE treniruokliu

 • Mokslininkų įrodyta, kad bent 10 min. sporto pakelia nuotaiką visai dienai.
 • Sportas stiprina imuninę sistemą. Todėl reguliariai sportuojantys mažiau serga.
 • Geresnis fizinis pasirengimas ir savijauta. Treniruotės metu stiprinami raumenys ir gerinama sąnarių būklė.
 • Sportas – ilgaamžiškumo receptas. Sportuojant gerėja širdies darbas, stiprėja kaulai, išgydomas/ nugaros skausmas.
 • Sportuojant žmogaus smegenys gauna papildomai deguonies, todėl gerėja jų veikla. Medicinoje atlikti tyrimai tik patvirtina informaciją, kad žmonės tampa kūrybiškesni, žvalesni, jų dieną neima miegas.

Dviratis treniruoklis

Reguliariai minant dviratį galima džiaugtis ne tik gražiomis kūno linijomis, bet ir pagerėjusia širdies veikla, ištverme, lengvesniu, tolygiu kvėpavimu. Deja, Lietuvos orai neleidžia kiaurus metus išvažiuoti su dviračiais į gatves, tad darganotu ir šaltu metu tenka ieškoti alternatyvų. Tam puikiai tinka – dviračiai treniruokliai.

Su dviračiu treniruokliu treniruotės metu sudeginama daug kalorijų, stiprinami sėdmenų, šlaunų, blauzdų raumenys, minant dviratį ugdoma ištvermė, spartinama medžiagų apykaita. Nors važinėjimas dviračiu sudegina mažiau kalorijų nei bėgimas, minant pedalus nėra sudaromas didelis krūvis sąnariams. Jei turite didelį antsvorį, geriau pradžioje treniruokitės ant dviračio, nes kelių sąnariams bus mažesnė apkrova.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Maksimalus naudotojo svoris 115 kg
Transportavimo ratukai Yra
Programų skaičius 24
Pulso matavimas Širdies ritmo diržas įsigyjamas atskirai
Stabdymo sistema Magnetinė
Apkrovos reguliavimo lygiai 26 lygių su SMR (tylus magnetinis pasipriešinimas) sistema;
Treniruoklio svoris 58 kg