-20%

Elektrinis dviratis PROPHETE URBAN 28"

  • 655PP515880111
  • Prekės ženklas: Prophete
2014,40 €
2518 €
vnt
Likutis < 5 vnt.
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Techninė informacija

Ratai Alu Airliner rims, black spokes
Maksimalus naudotojo svoris 150 kg
Svoris 24 kg
Stabdymo sistema SHIMANO hydraulic disc
Motoras AEG midengine intergrated in the frame, 36 Volt, with starting aid
Galingumas 250 watt, max. 55 Nm
Valdymas AEG Mini LCD-multifunction display, incl. USB-charging function
Baterija AEG battery integrated in the frame with lithium-ion cells, 36 Volt, 11.2 Ah (403Wh)
Atstumas iki 120 km
Bėgių sistema SHIMANO ACERA 8 speed chain gearshift with Rapid Fire shifting lever
Apšvietimas Light ON function, PROPHETE 40 Lux LED-headlight installed at the stem, LED-backlight
Šakė Alu rigid
Pedalai MTB flat
Rėmas Alu URBAN Premium frame w, integrated drive
Rėmo aukštis 50 cm
Rėmo forma Vyriška
Ratų dydis 28"
Dviračio tipas Miesto
Balnelis SELLE ROYAL Trekking saddle
Balno iškyša PROPHETE Alu patented seat post
Vairo iškyša Alu-A head stem
Stabdžių rankenėlės Alu MTB handlebar with screwed-on grips
Padangos Balloon and reflex tyres

Aprašymas

Prophete yra populiariausias dviračių gamintojas Vokietijoje, kuris gamina puikios kokybės miesto bei kalnų dviračius, elektrinius dviračius bei elektrinius paspirktukus. Pasirinkite pagal savo poreikius ir galimybes! PROPHETE elektrinius dviračius parduodame tiesiai iš sandėlio Vokietijoje, todėl užsakymą įvykdysime vos per 7-10 d.d.
MOTORAS: AEG midengine- integruotas į rėmą, 36 Volt, 250 Watt, max. 55 Nm.
KOMPIUTERIS: AEG mini LCD- multifunkcinis, kraunamas USB jungtimi.
BATERIJA: AEG battery- integruota į rėmą, lithium-ion 36 Volt, 11.2 Ah (403Wh).
BĖGIŲ SISTEMA: SHIMANO ACERA 8- bėgiai.
STABDŽIAI: SHIMANO: hidrauliniai diskiniai stabdžiai.
MAKSIMALUS VARTOTOJO SVORIS: 130kg.
ATSTUMAS IKI: 120km.
RĖMO AUKŠTIS: 50 cm

Kas yra PROPHETE elektrinis dviratis?

PROPHETE elektrinis dviratis yra ekologiška, šiuolaikinė transporto priemonė. Skirtingai nuo klasikinių, elektriniai dviračiai padeda važiavimui, kadangi turi elektrinį variklį, įmontuotą į ratą arba pedalų ašį. Elektrinis dviratis veikia tyliai ir įgalina važiavimą be didesnių fizinių dviratininko pastangų. Ši transporto priemonė plačiai naudojama pasaulyje – juos renkasi ir vyresni ir jaunesni vartotojai. Elektrinis dviratis – tai ideali judėjimo priemonė perkrautoje miesto erdvėje ir puikus sumanymas poilsiui.

Intelektualioji pagalba

Variklis užsiveda automatiškai, kai pradedi minti pedalus. Išmanusis valdiklis suteikia tiek galios, kiek jos reikia tuo metu – greičiau minant pedalus jos būna daugiau, lėčiau minint – mažiau. Norint sustoti, užtenka paspausti stabdžius ar palengva sustoti nustojus minti - variklis automatiškai bus atjungtas.

Greitai link tikslo

Elektrinis dviratis – tai puiki transporto priemonė miestui. Važinėdamas dviračiu aplenki kamščius ir greitai pasieki darbą arba namus. Skirtingai nuo klasikinių dviračių važiavimas elektriniais dviračiais nereikalauja didesnių fizinių jėgų ir suteikia galimybę pasiekti tikslą neeikvojant energijos, kuri gali būti tokia reikalinga grįžtant po darbo.

Tradicinis pasivažinėjimas

Naudoji dviratį galima ir standartiniu būdu, valdiklyje atjungiant elektrinį variklį, o vos pajutus nuovargį, galima įjungti variklį ir mėgautis laisvu judėjimu.

Kaip tai veikia?

Kiekvienas elektrinis dviratis turi tris esminius elementus, kurie jį paspartina. Tai yra: akumuliatorius (baterija), elektrinis variklis ir elektroninis valdiklis, kontroliuojantis viso važiavimo darbą. Be paspartinimo mechanizmo elektrinis dviratis savo sąranga nesiskiria nuo tradicinių dviračių, žinomų mums daugybę metų.

Baterija

Baterija elektriniame dviratyje yra svarbiausias energijos šaltinis mūsų važiavimui. Aliumininiuose dviračiuose įrengtos ličio-jonų baterijos, kurios sėkmingai naudojamos šiuolaikiniuose nešiojamuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose telefonuose. Ličio-jonų baterijos tarnavimas apskaičiuojamas vidutiniškai 500 pakrovimų ir suteikiama 2m garantija. Ilgiau naudojant jos galia gali sumažėti, todėl rekomenduojama ją pakeisti. Vieno pilno baterijos pakrovimo nuvažiuoti nuo 60 iki 150 km, arba bendrai tarnaus nuo 30 000km! Dažniausiai Prophete naudoja 36V įtampos baterijas, taip pat 48V baterijas aukščiausios klasės modeliuose, jų talpa nuo 374 iki 468 Wh. Nuo baterijos talpos priklauso maksimalus kiekis pravažiuojamų kilometrų per vieną pakrovimą. PROPHETE elektriniuose dviračiuose naudojamos SAMSUNG IR AEG baterijos.

Variklis

Prophete dviračius varo šiuolaikiniai bešepečiai AEG arba TRIO 250 vatų varikliai, išvystantys nuo 30 iki 100Nm sukimo momentą, todėl galite mėgautis laisvu ir kartais efektingu pagreičiu. 250W yra maksimali Europos Sąjungos leistina galia. Varikliai montuojami rate arba viduriniojoje ašyje. Bešepetis variklis visiškai nereikalauja aptarnavimo ir yra praktiškai neavaringas. Jo didelis privalumas yra veiksmingas energijos naudojimas, o tai leidžia ilgą laiką naudoti transporto priemonę. Pasitelkdamas variklį elektrinis dviratis gali pasiekti 25 km/val. greitį, taip pat reglamentuojamą Europos Sąjungos teisės aktais.

Pasirinkite sparčiai populiarėjančia transporto priemonę jau dabar. Būkite aktyvūs ir mėgaukitės šiuolaikiniu judėjimu su PROPEHETE.