Naujiena

Elektrinis paspirtukas GOFUN M6

  • 655GFM6
  • Prekės ženklas: GOFUN
399,97 €
vnt
Prekių likutis: 8
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

Nepatinka po darbo stovėti kamščiuose miesto gatvėse? O gal esate mažesnės taršos mieste šalininkas? Elektrinis paspirtukas – tai ko jums reikia! Tai be galo praktiška, smagi ir moderni transporto priemonė puikiai tiksianti tiek mažam tiek dideliam.

Greitai ir sklandžiai

Pilnai pakrautu paspirtuku (krovimas trunka 3,5 -4 val.) lengvai įveiksite iki 25km atstumą. Važiuodami išvystysite iki 20km/h greitį ir nesunkiai įvažiuosite į 15° įkalnę.

Modernus dizainas

Paspirtuko modernus ir minimalistinis dizainas sužavės net ir išrankiausią vartotoją. Apvalintos korpuso linijos suteikia paspirtukui papildomos elegancijos.

Ekranas

Ant M6 paspirtuko rankenos įmontuotas patogus LCD ekranas, kuriame matysite akumuliatoriaus įkrovimo lygį ir važiavimo greitį.

Saugi ir patogi kelionė

8,5" colių tvirtos ir patogios padangos lengvai ir sklandžiai rieda miesto gatvėmis. Priekinis žibintas ir galinis atšvaitas leis jums saugiai važiuoti net ir tamsiu paros metu. Paspirtuko rankenose įmontuota dviguba stabdymo sistema leis saugiai ir sklandžiai sustoti.

Tvirtas ir lengvas korpusas

Tvirtas ir stabilus, korozijai atsparus paspirtuko rėmas ir neslystančios rankenos suteiks papildomo saugumo ir komforto jausmą. M6 elektrinis paspirtukas patogiai susilanksto ir sveria tik 12 kg, todėl nesunkiai užsinešite jį laiptais ar įsidėsite į automobilio bagažinę

Techninė informacija

Maksimalus naudotojo svoris 125 kg
Svoris 12 kg
Motoras 350W
Baterija 36V, 6.0AH
Atstumas iki 25km
Ratų dydis 8,5"
Baterijos įkrovimo laikas 3,5 - 4 valandos