Elipsinis treniruoklis Proform CardioHiit

 • 514ICPFEVEL71216
 • Prekės ženklas: Pro Form
1338 €
vnt
Prekių likutis: 1
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

ProForm CARDIOHIIT - išskirtinio kompaktiško komercinio dizaino elipsinis treniruoklis namams. Tai elipsinis treniruoklis ir steperis viename. Su šiuo elipsiniu treniruokliu susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas neturintiems daug vietos, tačiau norintiems patogiai sportuoti namuose. Dėl savo savybių ir funkcionalumo, ProForm CARDIOHIIT Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Universalus treniruoklis visam kūnui treniruoti
 • 7“ ekranas
 • 32 skirtingos treniruočių programos
 • Sąsaja su iFit® treniruočių platforma
 • Planšetės ir gertuvės laikiklis
 • 24 pasipriešinimo lygiai
 • Žingsnio amplitudė: 13 cm horizontaliai ir 25 cm vertikaliai
 • Transportavimo ratukai

Išskirtinis dizainas

Šiuo treniruoklio išskirtinumas – kitoks požiūris į elipsinius treniruoklius. ProForm CARDIOHIIT itin kompaktiškas treniruoklis, užimantis perpus mažiau vietos nei įprasti elipsiniai treniruokliai. Tai puikus sprendimas turintiems mažai vietos namuose.

Funkcionalus valdymo skydas

Itin patogus ir funkcionalus 7“ ekranas. ProForm CARDIOHIIT ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką (įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas), palaikyti tinkamą širdies ritmą ir naudotis iFit® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

Sklandus veikimas

Šis elipsinis treniruoklis su 13 kilogramų priekiniu smagračiu ir magnetine pasipriešinimo sistema pasižymi sklandžiu ir tolygiu veikimu. Tvirta treniruoklio konstrukcija atlaiko iki 125 kg apkrovą.

Patogus naudotis

ProForm CARDIOHIIT treniruoklis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba. Optimalus žingsnio ilgis ir plati pėdos atrama suteiks jūsų treniruotei išskirtinio komforto. Ventiliatoriai leis jums atsigaivinti ir prailginti treniruotės laiką. O įmontuotos garso kolonėlės leis mėgautis mėgstama muzika.

Širdies veikla

Treniruoklio rankenose įmontuoti EKG pulso sensoriai leis nuolat stebėti ir sekti širdies ritmą treniruotės metu.

iFit® - tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. Ši platforma apjungia platų treniruočių programų ir įrenginių su iFit® pasirinkimą, Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais, interaktyvias treniruotes pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite bėgti Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad bėgimas jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFIT® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFIT® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® Coach visada turi prieigą prie populiariausių ir žinomiausių dainų grojeraščio, todėl turėsite galimybę sportuoti su muzika ir gera nuotaika.

ProForm - daugiau nei 20 metų klestintis ir tobulėjantis namų fitneso prekinis ženklas nr. 1 Amerikoje. Tai inovatyvus ir pasaulinio pripažinimo pelnęs prekinis ženklas, lyderiaujantis bėgimo takelių, elipsinių treniruoklių ir dviračių treniruoklių gamyboje. Naujausios technologijos, moderni pavarų sistema, amortizacinės pagalvės, interaktyvios treniruotės, tai tik keletas privalumų dėl kurių klientai renkasi būtent šiuos treniruoklius. ProForm treniruokliai puikus kainos ir kokybės santykis.

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Kodėl verta sportuoti su ProForm treniruokliu

 • Mokslininkų įrodyta, kad bent 10 min. sporto pakelia nuotaiką visai dienai.
 • Sportas stiprina imuninę sistemą. Todėl reguliariai sportuojantys mažiau serga.
 • Geresnis fizinis pasirengimas ir savijauta. Treniruotės metu stiprinami raumenys ir gerinama sąnarių būklė.
 • Sportas – ilgaamžiškumo receptas. Sportuojant gerėja širdies darbas, stiprėja kaulai, išgydomas/ nugaros skausmas.
 • Sportuojant žmogaus smegenys gauna papildomai deguonies, todėl gerėja jų veikla.
 • Medicinoje atlikti tyrimai tik patvirtina informaciją, kad žmonės tampa kūrybiškesni, žvalesni, jų dieną neima miegas.
 • Elipsinis treniruoklis– bene populiariausias kardio treniruoklis, puikiai tiksiantis jūsų namuose. Elipsiniai treniruokliai stiprina širdį, kojų, sėdmenų, nugaros ir rankų raumenis, tačiau ypač mažai apkrauna nugarą ir sąnarius.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 168 x 80 x 140 cm
Maksimalus naudotojo svoris 115 kg
Transportavimo ratukai Yra
Programų skaičius 32
Pulso matavimas Pulso jutikliai rankenose
Smagračio svoris 13 kg efektyvios energijos
Stabdymo sistema Magnetinė
Apkrovos reguliavimo lygiai 1 - 24
Ekranas 7" Backlit
Treniruoklio svoris 100 kg
Papildomos treniruočių programos Neribotas su iFit interaktyvia treniruočių platforma (įsigyjama atskirai)