-20%

Ergonomiškas rašomasis stalas KETTLER MAZE

  • 801KT103012030
  • Prekės ženklas: Kettler
407,20 €
509 €
KOM
Prekių likutis: 1
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

Aukštos kokybės, vokiečių gamintojo KETTLER rašomasis stalas MAZE – puikus pasirinkimas siekiant išlaikyti taisyklingą vaiko laikyseną. Stalo aukštis reguliuojamas, todėl jį lengva pritaikyti prie vaiko ūgio. Reguliuojamas stalo stalviršio pakilimo kampas, tad vaikui nereikės pasilenkti skaitant ar rašant. Integruotu talpiu rašymo reikmenų stalčius ir pritvirtinta liniuotė padės jūsų vaikui palaikyti tvarką ir bus visada po ranka. Lengvai valdomų ratukų pagalba stalą lengvai transportuosite į reikiamą kambario vietą. Rašomasis stalas MAZE gali būti komplektuojamas su įvairiais aksesuarais: spalvingomis kampų apsaugomis, stalčiaus įdėklu, kabliu ar lentyna kuprinei, knygos laikikliu ar šoniniu stalu (aksesuarai parduodami atskirai).

KETTLER firma baldus vaikams ir paaugliams gamina jau daugiau nei 60 metų. Tai itin kruopščiai ir atsakingai suprojektuoti vokiški baldai, pagaminti pagal aukščiausias technologijas iš kokybiškiausių medžiagų, atitinkantys visus kokybės ir saugumo reikalavimus. Nesenstantis ir minimalistiniai dizainai sukuria šiuolaikišką atmosferą ir užtikrina patrauklią gyvenamąją aplinką nuo pradžios iki mokslų baigimo.

KETTLER baldai yra itin ergonomiški, patvirtinti nepriklausomo Miuncheno ergonomijos instituto, todėl saugūs ir ilgaamžiai.

Techninė informacija

Stalo matmenys 115 x 54-83 x 71 cm
Tarpas tarp stalo kojų 92 cm
Stalviršio matmenys 115 x 71 cm
Tinkamas vartotojo ūgis 90 – 150 cm