Ergonomiškas rašomasis stalas KETTLER COMFORT II

  • 801KT66034272
  • Prekės ženklas: Kettler
279 €
vnt
Likutis < 5 vnt.
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Techninė informacija

Stalo matmenys 108 x 72 cm
Tarpas tarp stalo kojų 100 cm
Stalviršio matmenys 115 x 70 cm
Tinkamas vartotojo ūgis 90 – 150 cm
Reguliuojamas stalo aukštis 6 lygiai (54 cm/60 cm/65 cm/71 cm/77 cm/83 cm)
Stalviršio pakilimo kampas 28°

Aprašymas

Aukštos kokybės, vokiečių gamintojo KETTLER rašomasis stalas COMFORT II – puikus pasirinkimas siekiant išlaikyti taisyklingą vaiko laikyseną. Stalo aukštis reguliuojamas 6 lygiais, todėl jį lengva pritaikyti prie vaiko ūgio. Dalies stalviršio pakilimo kampas yra reguliuojamas, tad vaikui nereikės pasilenkti skaitant ar rašant. Be to pakeliamoji stalo dalis gali būti tvirtinama tiek kairėje tiek dešinėje stalo pusėje, todėl stalu bus patogu naudotis kairiarankiams ir dešiniarankiams. Stalviršio priekyje įmontuotas patogus rašiklių laikiklis. Lengvai valdomų ratukų pagalba stalą lengvai transportuosite į reikiamą kambario vietą. Rašomasis stalas COMFORT II gali būti komplektuojamas su įvairiais aksesuarais: spalvingomis kampų apsaugomis, stalčiaus įdėklu, kabliu ar lentyna kuprinei, knygos laikikliu ar šoniniu stalu (aksesuarai parduodami atskirai).

KETTLER firma baldus vaikams ir paaugliams gamina jau daugiau nei 60 metų. Tai itin kruopščiai ir atsakingai suprojektuoti vokiški baldai, pagaminti pagal aukščiausias technologijas iš kokybiškiausių medžiagų, atitinkantys visus kokybės ir saugumo reikalavimus. Nesenstantis ir minimalistiniai dizainai sukuria šiuolaikišką atmosferą ir užtikrina patrauklią gyvenamąją aplinką nuo pradžios iki mokslų baigimo.

KETTLER baldai yra itin ergonomiški, patvirtinti nepriklausomo Miuncheno ergonomijos instituto, todėl saugūs ir ilgaamžiai.