iFit metinė narystė

  • 588ICIFPREMUK16
  • Prekės ženklas: iFIT
199 €
vnt
Prekių likutis: 4
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

iFIT® narystės kortelė galios metus laiko, nuo jos aktyvavimo datos vienam vartotojui. Prisijungus prie iFIT® narystės, galėsite nusibrėžti tikslus, kuriuos seksite savo paskyroje. Taip pat galėsite savo rezultatus palyginti su kitų narių, ar savo draugų rezultatais, sportuoti su geriausiais pasaulio treneriais bet kurioje pasaulio šalyje.

Visi NordicTrack® ir Pro-Form® bėgimo takeliai, elipsiniai, dviračiai, irklavimo treniruokliai, jėgos staklės suderinamos su iFIT® interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT®- tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFIT® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. Ši platforma apjungia platų treniruočių programų ir įrenginių su iFIT® pasirinkimą, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais, interaktyvias treniruotes pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

  • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite bėgti Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad bėgimas jums tikrai neprailgs.
  • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
  • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

  • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFIT® grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
  • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFIT® interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® visada turi prieigą prie populiariausių ir žinomiausių dainų grojeraščio, todėl turėsite galimybę sportuoti su muzika ir gera nuotaika.

Su iFIT® interaktyvia treniruočių platforma galėsite varžytis ir konkuruoti su savo šeimos nariais, draugais ar kitais iFIT® vartotojais bet kurioje pasaulio šalyje.

Daugiau apie iFIT® galite paskaityti čia