-20% TOP

Jėgos staklės NORDICTRACK FUSION CST+ iFit 1metų narystė

 • 502ICNTEVSY22917
 • Prekės ženklas: Nordic Track
1872 €
2340 €
vnt
Prekių likutis: 1
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

Perkant šį treniruoklį, dovanų gausite SVELTUS gimnastikos kilimėlį.

Perkant jėgos stakles NORDICTRACK FUSION CST , papildomai gausite 12 mėnesių iFit COACH narystę (vertė 129,97 EUR)

Su iFit® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal Jūsų pomėgius. Daugiau apie iFit paskaityti galite čia

Viename treniruoklyje - visa treniruoklių salė!

Patrauklus naujos kartos treniruoklis NordicTrack Fusion CST - tai revoliucija Jūsų namuose!

Šiuo treniruokliu galima atlikti kardio, tempimo, vikrumo ir jėgos pratimus. Ir jis viso labo užims tik mažą kampelį Jūsų namuose! Daugiau jokių klubų abonementų, stumdymosi ir laukimo eilėje prie treniruoklių sporto klubuose, nušalusios nosies bėgiojant lauke žiemos vakarais ar tingių vakarų ant sofos!

 • Pridedama 10“ planšetė
 • Nelimituotas treniruočių programų skaičius
 • Pridedama iFit® treniruočių platforma
 • 20 pasipriešinimo lygių
 • 6 ergonomiškos tampyklės
 • Troso ilgis 241 cm
 • 2 kulkšnies dirželiai

Ekranas

Prie treniruoklio yra pridėta patogi 10“ planšetė, todėl jums nebereiks pirkti nieko papildomo norint naudotis iFit® platformos treniruotėmis. Treniruoklyje taip pat įmontuotas paprastas valdymo skydelis, kuriame galėsite reguliuoti apkrovą ir matyti širdies ritmą. Visi kiti duomenys stebimi ir koreguojami naudojant planšetinį kompiuterį jungiantis su Bluetooth®.

Pridedama iFIT® narystė

Įsigijus FUSION CST gausite metinę 360€ vertės iFit® narystę nemokamai. O su naryste gausite ir asmeninį trenerį, kuris jus motyvuos, diktuos pratimų tempą, skatins nepasiduoti ir parinks treniruotes pagal jūsų poreikius ir tikslus. Prie šio treniruoklio nereikia stovėti ir galvoti, ką čia su juo nuveikus - galėsite rinktis iš daugybės paruoštų treniruočių programų, priklausomai nuo to koks jūsų tikslas - kardio, raumenų auginimas, kūno tonuso stiprinimas, vikrumo lavinimas ir pan.

Itin svarbu tai, kad visos iFit® treniruotės, skirtos FUSION CST treniruokliui, prasideda tempimo pratimais, kaip ir pridera, todėl net ir treniruojantis namuose viską darysite teisingai ir apsaugosite save nuo galimų traumų.

Sklandus veikimas

Šis treniruotis turi didelį itin sklandžiai ir tyliai veikiantį smagratį. Todėl judesiai su šiuo treniruokliu atliekami itin sklandžiai ir patogiai nepriklausomai kokį pasipriešinimo lygį pasirinksite (20 lygių). Traukiant tampykles svoris ir apkrova pasiskirsto tolygiai, todėl neapkraunami sąnariai ir treniruotė tampa našesnė bei malonesnė.

Patogus naudotis

NordicTrack FUSION CST treniruoklis turi 6 patogias ergonomiškas nuimamas rankenas. Jos tvirtinamos mažais karabinais kurie lengvai sukasi , todėl treniruotės metu judesiai nėra varžomi. Pirkdami treniruoklį taip pat gausite 2 kulkšnies diržus, kurie itin patogus apatinės kūno dalies treniruotėms. Treniruoklio korpuse įmontuotas planšetės laikiklis skirtasne tik planšetei bet ir telefonui, todėl galėsite patogiai sekti iFit® trenerio instrukcijas, sekti treniruotės eigą ar tiesiog klausytis norimos muzikos.

Širdies veikla

Labai svarbu treniruotės metu stebėti savo širdies ritmą, todėl turėsite galimybę naudotis kardio diržu, kuris pridedamas prie treniruoklio.

iFit® Coach interaktyvi treniruočių platforma

iFit® - tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. Ši platforma apjungia platų treniruočių programų ir įrenginių su iFit® pasirinkimą, Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais, interaktyvias treniruotes pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite bėgti Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad bėgimas jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFit® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFit® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFit® Coach visada turi prieigą prie populiariausių ir žinomiausių dainų grojeraščio, todėl turėsite galimybę sportuoti su muzika ir gera nuotaika.

Nordic Track - daugiau nei 25 metus klestintis ir tobulėjantis prekinis ženklas iš už Atlanto, kurio gaminami bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai, pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Jungtinėse Amerikos Valstijose net 50 % bėgimo takelių yra parduodama būtent NordicTrack, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV!

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFit® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Techninė informacija

Pasipriešinimas 20 lygių tylus magnetinis pasipriešinimas
Ekranas Portal 10i planšetė
Treniruoklio svoris 210 kg
Papildomos treniruočių programos Neribotas su iFit interaktyvia treniruočių platforma (pridėta)