-20% TOP

Karstyklės KETTLER ACTIVITY CLIMBING FRAME

  • 833KT20160010
  • Prekės ženklas: Kettler
352,80 €
441 €
vnt
Šiuo metu šios prekės neturime. Kreiptis į konsultantą +37069921211
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

KETTLER susilaukia gausybę apdovanojimų saugumo, kokybės bei inovacijų srityse. Itin aukštos vokiškos kokybės gaminiai yra paplitę plačiai visame pasaulyje. Daugybę vaikų mėgaujasi ne tik vaikiškomis transporto priemonėmis, kurios lavina Jūsų mažylio stambiosios motorikos sugebėjimus, bei padeda mažyliui susipažinti su jo pirmuoju dviratuku, bet ir žaidimų aikštelėmis, kurios metams bėgant nepraranda savo techninių savybių. Užtikrinant visavertę Jūsų mažylio vaikystę Kettler sukūrė ir specialias žaidimų aikšteles, kurios padės užtikrinti, kad mažylis užtektinai laiko praleis gryname ore, bus pakankamai fiziškai aktyvus, o žaidimų aikštelės suteiks ne tik malonumo, bet ir visapusiškai ugdys Jūsų mažylį, padės treniruoti atskiras jo raumenų grupes, gerins koordinaciją, bei erdvinį suvokimą.

Itin tvirtos kombinuotos KETTLER karstyklės rėmas pagamintas iš plieninių vamzdžių, kurie yra padengti poliesterio danga, kuri apsaugo karstykles nuo trinties, suteikia papildomo tvirtumo sūpuoklėms, bei nesugeria drėgmės, taip apsaugant konstrukciją nuo korozijos. Karstylės neblunkančios ir atsparios temperatūros svyravimams, todėl gali būti laikomos lauke ir žiemą. Iš viso karstyklės betonuojasi į žemę 6 vietose taip užtikrinant dar didesnį stabilumą, bei saugumą.

Į KETTLER karstyklių komplektaciją įeina sūpuoklės, kurių vienas kraštas tvirtinasi prie karstyklių, o kitoje pusėje esančios kojelės betonuojasi į žemę 2-jose vietose. Tvirti kampiniai laikikliai sūpuoklių kampuose sutvirtins sūpuokles, sumažins atraminių kojelių išsikraipymo tikimybę. Sūpuoklės sėdimoji dalis yra lengvai pakeičiama. Tvirtos, reguliuojamo ilgo virvės leis maksimaliai prailginti jų naudojimo laiką, bei užtikrins komfortą Jūsų greitai augančiam mažyliui. Pažangi pakabinimo sistema apsaugos nuo kilpų susidarymo. Visos Kettler sūpuoklės turi itin tvirtas virves, kurios yra pagamintos iš daugiasluoksnio polipropileno. Virvės gijos yra susuktos plonomis juostomis, užtikrinant didesnį tvirtumą, bei ilgaamžiškumą. Pažangi sūpynių pakabinimo sistema apsaugo nuo kilpų susidarymo.

Lengvai įmontuojama kūdikio kėdutė, kuri yra siūloma įsigyti kaip priedas prie supuoklių, yra itin tvirta, patogi, bei turi apsaugos diržą. Nugarėlės atlošas vientisas, taigi tai maksimaliai užtikrins Jūsų kūdikio saugumą. Kūdikio kėdutės pakuotėje rasite: kėdutę, prisegamą apsauginį diržą bei virvės. Maksimalus išlaikomas kėdutės svoris 25 kg.

KETTLER karstyklės taip pat turi vertikalias, bei horizontalias kopetėles, kurių pagalba Jūsų mažylis galės puikiai treniruoti atskiras raumenų grupes, lavinti savo erdvinį suvokimą, ugdyti kitus fizinius sugebėjimus, bei puikiai leisti laiką. Karstyklėse įmontuota karstymosi virvė galės tapti puikiu iššūkiu Jūsų mažyliui. ,,Beždžionės kilpa'' leis vaikui sugalvoti dar daugiau pramogų, kurios tikrai neleis jam nuobodžiauti.

KETTLER savo gaminius gamina tik Vokietijoje, tad vokiškos kokybės užtikrinimas tampa vienu iš pagrindiniu Kettler užduočių.Visos žaidimų aikštelės gaminamos atsižvelgiant į tarptautinių normatyvų keliamus saugumo reikalavimus!

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 336 x 340 x 193 cm
Maksimalus naudotojo svoris 50 kg