Kėdė KETTLER BERRI COLORED Turquoise stripes

  • 801KT201016050
  • Prekės ženklas: Kettler
279 €
vnt
Šiuo metu šios prekės neturime. Kreiptis į konsultantą +37069921211
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

Aukštos kokybės, vokiečių gamintojo KETTLER rašomojo stalo kėdė BERRI – puikus pasirinkimas siekiant išlaikyti taisyklingą vaiko laikyseną sėdint prie stalo. Ši spalvinga kėdė ne tik atrodo puikiai, bet ir atlieka svarbiausias funkcijas, tokias kaip sėdynės aukščio ir gylio reguliavimas pagal sėdinčio asmens ūgį. Pneumatinė pakėlimo sistema, leidžia patogiai pakelti ar nuleisti sėdynę į reikiamą aukštį. Sėdynės atlošas reguliuojasi automatiškai atsisėdus ant kėdės, esant reikalui jį galima fiksuoti norimoje padėtyje. Medžiaginė dalis pagaminta ir tvirto audinio ir yra lengvai valoma, todėl bus lengvai prižiūrima. Manevringi ratukai puikiai tiks parketui ar laminuotų grindų paviršiui.

KETTLER firma baldus vaikams ir paaugliams gamina jau daugiau nei 60 metų. Tai itin kruopščiai ir atsakingai suprojektuoti vokiški baldai, pagaminti pagal aukščiausias technologijas iš kokybiškiausių medžiagų, atitinkantys visus kokybės ir saugumo reikalavimus. Nesenstantis ir minimalistiniai dizainai sukuria šiuolaikišką atmosferą ir užtikrina patrauklią gyvenamąją aplinką nuo pradžios iki mokslų baigimo.

KETTLER baldai yra itin ergonomiški, patvirtinti nepriklausomo Miuncheno ergonomijos instituto, todėl saugūs ir ilgaamžiai.

Techninė informacija

Maksimalus naudotojo svoris 75 kg
Kėdės matmenys 60 x 84 - 100 x 70 cm
Reguliuojamas sėdynės aukštis 36 - 52 cm
Įsėdimo gylis 27 - 40 cm