-15%

Kėdė KETTLER BERRI

  • 801KT6722081
  • Prekės ženklas: KETTLER
215,05 €
253 €
vnt
Prekių liko nedaug
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Techninė informacija

Maksimalus naudotojo svoris 75 kg
Kėdės matmenys 60 x 84 - 100 x 70 cm
Reguliuojamas sėdynės aukštis 36 - 52 cm
Įsėdimo gylis 27 - 40 cm

Aprašymas

Rašomojo stalo kėde Kettler BERRI. Labai tiksliai prisitaiko prie vaiko kūno padėties. Sėdimosios vietos aukštis individualiai reguliuojamas nuo 36 iki 52 cm. Kėdės atlošas reguliuojasi automatiškai, tačiau gali būti užrakintas vienoje padėtyje. Audinys yra itin tvirtas bei lengvai valomas. Ratukai pritaikyti kimimams bei laminatui. Spalva: žalia Matmenys: plotis 60 cm; aukštis 84 - 100 cm; sėdimosios vietos aukštis 36 - 52 cm; sėdimosios vietos ilgis 27 -40; kėdės ilgis 70 cm

Aukštos kokybės, vokiečių gamintojo KETTLER rašomojo stalo kėdė BERRI – puikus pasirinkimas siekiant išlaikyti taisyklingą vaiko laikyseną sėdint prie stalo. Ši spalvinga kėdė ne tik atrodo puikiai, bet ir atlieka svarbiausias funkcijas, tokias kaip sėdynės aukščio ir gylio reguliavimas pagal sėdinčio asmens ūgį. Pneumatinė pakėlimo sistema, leidžia patogiai pakelti ar nuleisti sėdynę į reikiamą aukštį. Sėdynės atlošas reguliuojasi automatiškai atsisėdus ant kėdės, esant reikalui jį galima fiksuoti norimoje padėtyje. Medžiaginė dalis pagaminta ir tvirto audinio ir yra lengvai valoma, todėl bus lengvai prižiūrima. Manevringi ratukai puikiai tiks parketui ar laminuotų grindų paviršiui.

KETTLER firma baldus vaikams ir paaugliams gamina jau daugiau nei 60 metų. Tai itin kruopščiai ir atsakingai suprojektuoti vokiški baldai, pagaminti pagal aukščiausias technologijas iš kokybiškiausių medžiagų, atitinkantys visus kokybės ir saugumo reikalavimus. Nesenstantis ir minimalistiniai dizainai sukuria šiuolaikišką atmosferą ir užtikrina patrauklią gyvenamąją aplinką nuo pradžios iki mokslų baigimo.

KETTLER baldai yra itin ergonomiški, patvirtinti nepriklausomo Miuncheno ergonomijos instituto, todėl saugūs ir ilgaamžiai.