Kėdė KETTLER CHAIR PLUS

  • 801KT6725017
  • Prekės ženklas: KETTLER
139 €
vnt
Užsakomoji prekė. Kreiptis į konsultantą +37069921211
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Techninė informacija

Maksimalus naudotojo svoris 75 kg
Kėdės matmenys 44 x 88 - 100 x 60 cm
Reguliuojamas sėdynės aukštis 34 - 46 cm
Įsėdimo gylis 32 - 38 cm

Aprašymas

Rašomojo stalo kėde Kettler CHAIR PLUS. Labai tiksliai prisitaiko prie vaiko kūno padėties. Sėdimosios vietos aukštis individualiai reguliuojamas nuo 34 iki 46 cm. Galima reguliuoti sėdimosios vietos padėtį, sėdėjimo aukštį bei atlošo aukštį. Kėdė pagaminta iš itin tvirtos konstrukcijos.
Matmenys: plotis 47 cm; aukštis 62 - 86 cm; sėdimosios vietos aukštis 34 - 46 cm; sėdimosios vietos ilgis 32 -38; kėdės ilgis 47 cm

Aukštos kokybės, vokiečių gamintojo KETTLER rašomojo stalo kėdė CHAIR PLUS – puikus pasirinkimas siekiant išlaikyti taisyklingą vaiko laikyseną sėdint prie stalo. Ši kėdė ne tik stabili ir tvirta, todėl saugi skirtingo amžiaus vaikams. CHAIR PLUS kėdėje reguliuojamas sėdynės aukštis, įsėdimo gylis ir atlošo aukštis, todėl ji tiks įvairaus ūgio vaikams. Prie kėdės pritvirtintos kojelės, kurios neslys ir nebraižys grindų. Kėdė gali būti komplektuojamas su ryškiomis pagalvėlėmis sėdimajai daliai (parduodamos atskirai).

KETTLER firma baldus vaikams ir paaugliams gamina jau daugiau nei 60 metų. Tai itin kruopščiai ir atsakingai suprojektuoti vokiški baldai, pagaminti pagal aukščiausias technologijas iš kokybiškiausių medžiagų, atitinkantys visus kokybės ir saugumo reikalavimus. Nesenstantis ir minimalistiniai dizainai sukuria šiuolaikišką atmosferą ir užtikrina patrauklią gyvenamąją aplinką nuo pradžios iki mokslų baigimo.

KETTLER baldai yra itin ergonomiški, patvirtinti nepriklausomo Miuncheno ergonomijos instituto, todėl saugūs ir ilgaamžiai.