Nemokamas Pristatymas Naujiena

Kepsninė KAMADO TasteLab D60cm

  • 619TLAU235
  • Prekės ženklas: TasteLab
694,99 €
KOM
Prekių likutis: 4
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €
Naudojimo instrukcija

Aprašymas

Tai bene populiariausias TasteLab keraminių kepsninių modelis skirtas didelėms žmonių grupėms. Vienu metu galėsite gaminti patiekalus net 8 asmenims (60 cm skersmens kepsninė).

Kamado TasteLab keramine kepsninė tiesiog universalus prietaisas atveriantis neribotas kulinarines galimybes. Su kepsnine galėsite ne tik kepti, bet ir skrudinti, rūkyti, troškinti, virti įvairius gaminius. Turėdami išskirtinę lauko virtuvę - galėsite daugiau laiko praleisti gryname ore ir mėgautis fantastišku maistu.

Su bazine kepsninės komplektacija, kurią gausite, galėsite:

  • kepti tiesioginėje kaitroje (šašlykas, steikai, burgeriai, vištienos sparneliai ir kiti patiekalai, kepami iki 20 min.);
  • kepti netiesioginėje kaitroje (viščiukas, kumpis, pjausniai ir kt. didesni patiekalai, kurie kepami, naudojant deflektorių);
  • rūkyti (šonkauliukai, sūris, plėšyta kiauliena (pulled pork);
  • gaminti plovą, sriubas, troškinius.

Reguliuojama oro srauto sklendė

Reguliuojamas oro srauto sklendė leis efektyviai kontroliuoti temperatūrą ir oro srautą kepimo metu. Jos pagalba anglis įkaitinsite iki reikiamos temperatūros ir reguliuosite kaitrą kepsninėje.

Ugniadėžė

Aukštos kokybės keraminė ugniadėžė labai svarbus kepsninės komponentas. Ši ugniadėžė itin atspari aukštai kaitrai, tad norimus patiekalus galėsite ruošti nebijodami ai daryti aukštoje temperatūroje.

Įnovatyvi stiklo pluošto tarpinė

Visose TasteLab kamado kepsninėse įmontuota įnovatyvi, karščiui atspari ir aukščiausius standartus atitinkanti stiklo pluošto tarpinė, kuri užtikrina kepsninės sandarumą kepimo metu.

Patogūs šoniniai padėklai

Viskas vienoje vietoje ir Jūsų patogumui! Kiekvienas žinome kaip patogu turėti stalą šalia kepsninės ant kurio galima susidėti visus puodus, padažus, įrankius. TasteLab kepsninės turi patogius šoninius staliukus. Jie lengvai valomi, puikiai tinka sąlyčiui su maistu ir yra atsparūs aplinkos poveikiui. Bambukiniai staliukai lengvai nusilenkia į šonus kai jų nereikia. Ant įmontuotų kabliukų galėsite patogia pasikabinti įrankius ar rankšluostuką.

Termometras

Aukštos kokybės TasteLab termometras esantis ant kepsninės dangčio matuoja temperatūrą kepsninės viduje. Visuomet galėsite matyti, kokioje temperatūroje yra jūsų ruošiamas maistas.
Grilis turi pelenų išėmimo stalčiuką, kuris padės patogiai iš grilio išimti pelenus.

Puiki kepsninės komplektacija

Norėdami, kad mėgautumėtės kepsninės privalumai, paruošėme išskirtinę komplektaciją ir paruošėme Jums dovanų:

1. Dviejų zonų kepimo sistema

Dviejų zonų daugiafunkcė kepimo sistema leidžia gaminti skirtingose temperatūrose, skirtingame aukštyje vienu metu. Dėl pusinių kepimo grotelių, galėsite kepti tiesioginėje ir netiesioginėje kaitroje. Naudojant šią sistemą jums nebereikės karščio deflektoriaus.

2. Nerūdijančio plieno kepimo grotelės

Puki alternatyva kai nenaudojama dviejų zonų kepimo sistema. Yra atsidaranti anga per kurią galima pamaišyti anglis.

3. Kepsninės uždangalas su logotipu

Neperšlampamas apsauginis kepsninės uždangalas, skirtas apsaugoti kepsninę nuo neigiamo aplinkos poveikio.

4. Žnyplės grotelėms

Žnyplės grotelėms, skirtos saugiai nuimti ar uždėti kepimo groteles kai jos karštos ar tiesiog nešvarios.


5. Pelenų žarsteklis

Universalus pelenų valymo įrankis, skirtas išvalyti pelenus iš kepsninės. Norint kad kepsninė ilgiau tarnautų ir maistas būtų kokibiškesnis būtina reguleriai valyti kepsninę.

Techninė informacija

Svoris 87 kg
Svoris su įpakavimu 99 kg
Kepsninės skersmuo 60 cm
Kepimo grotelių skersmuo 52,5 cm
Viršutinė oro sklendė Ketus
Stovas/ rėmas Dažytas plienas su ratukais
Ugniadėžė Mulitas (atsparus 1000 laipsnių)
Grilio kupolas Mulitas (atsparus 1000 laipsnių)