KEPSNINĖS

Kaina
   
Prekių ženklai
Rodyti po: 48 72 96 120

Kepsninės

 

Smagiam laikui su šeima, draugais – lauko kepsninės. Šis įrenginys beveik būtinas visiems, kurie mėgsta gardų, kokybiškai pagamintą šiltą maistą bei nori paįvairinti tai, kaip jis ruošiamas. Mūsų parduotuvėje esančios kamado tipo kepsninės leis ne tik skaniai pavalgyti, bet ir sukurs smagias akimirkas!

Lauko kepsninės, griliai

Visame pasaulyje lauko griliai yra itin populiarus įtaisas, kurį renkasi visi mėgstantys skanų grilio maistą. Kokybiška kepsninė leis paruošti įspūdingus pietus, vakarienę ar pamaitinti daugybę svečių vienu metu. Pasirinkus tinkamo dydžio grilių – kepsninę, galima bus mėgautis mėsa, žuvimi, daržovėmis ir pačiais įvairiausiais gurmaniškais patiekalais. Mūsų parduodamos kamado tipo kepsninės yra technologiškai pažangūs, daug priežiūros nereikalaujantys, patvarūs ir geriausias maisto savybes sužadinti sugebantys įrenginiai. KAMADO Taste Lab, Kamado CLUB ir kitos mini bei didelės kepsninės kiekvieną pavers sėkmingu lauko virtuvės šefu!

 

Kepsninės kaina

 

Kepsninių kainos svyruoja priklausomai nuo jų dydžio, gamyboje panaudotų technologijų ir prekės ženklo. Tai reiškia, kad didelės, labai inovatyvios kepsninės kaina tikrai bus didesnė nei mažos ir turinčios vos vieną-kitą skirtingą ypatybę.

Skorpiono takas internetinėje parduotuvėje prekių asortimentas nuolat atnaujinamas. Mūsų prekių kataloge esančios molinės kepsninės arba iš ketaus (ar kitų medžiagų) pagamintos kepsninės parduodamos konkurencingomis kainomis. Pigiausių kepsninių kainos prasideda vos nuo maždaug 150 eurų, tad kiekvienas gali tapti kokybiško lauko griliaus-kepsninės savininku!

 

Kepsninės išmatavimai

 

Vienas svarbiausių parametrų renkantis kepsninę yra jos dydis. Kuomet minimas dydis, omenyje turimas pačio grilio skersmuo, nes kiti matmenys paprasčiausiai nėra tokie svarbūs. Tiems, kurie ją statys savo namų kieme ar sodelyje, dydžio apribojimų, ko gero, nėra. Tačiau tie pirkėjai, kurie tikisi sutalpinti kepsninę-grilių verandoje, balkone ar mažesnėje erdvėje, turėtų atidžiai įvertinti būtent tai, koks yra šio įrenginio skersmuo, kad pavyktų sėkmingai naudotis ir džiaugtis skaniais kepiniais!

Išmatavimus galite pamatyti ir prekių kataloge. Visos apvalios kepsninės, kurios yra kataloge, prie pavadinimų turi nurodytą skersmenį. Jis žymimas raide „D“. Tačiau dar patogiau išmatavimus, įskaitant skersmenį bei kitus matmenis sužinoti paspaudus ant prekės ir skaitant jos techninę informaciją. Nors smagu turėti kuo didesnę kepsninę, tačiau visi suprantame, kad kepsninės kaina bei praktiškumas gali apriboti pasirinkimo galimybes. Dėl to atkreipkite dėmesį į aukštį, skersmenį, kitus dydžius būtent tam, kad būtų lengviau kepti skanius patiekalus.

 

Kepsninės ir jų būtiniausi priedai

 

Nemaža dalis kepsninių iš mūsų parduotuvės parduodamos ne po vieną, o su naudingais aksesuarais ir priedais. Tačiau taip pat turime ir gausų atskirų aksesuarų kepsninėms, asortimentą, kuriame galite rasti jums naudingų, reikalingų priedų geriausiomis kainomis!

Pačios geriausios keraminės kepsninės bei aukštesnės klasės griliai parduodami su šiais priedais – žnyplėmis, uždangalu, žarstekliu, specialiomis grotelėmis kepimui ir papildomais priedais.

Prisireikus pakeisti esamą arba norint įsigyti papildomą aksesuarą, Skorpiono takas parduotuvėse rasite:

  • Elektrinius degiklius – patogesniam ir paprastesniam kepsninės užkūrimui
  • Ketaus groteles pagal išmatavimus pritaikytas jūsų Kamado griliams,
  • Termometrus (kepsninės ir maisto)
  • Karščiui atsparias pirštines
  • Kulinarinius priedus – laikiklius, picos kepimo akmenis

Ir tai tik dalis tų priedų, kuriuos galite įsigyti patraukliomis kainomis.

 

Kepsninės naudojimas ir priežiūra

 

Norint, kad jūsų kepsninė -rūkykla tarnautų ilgai ir sėkmingai, reikia pasirūpinti tinkamu naudojimu ir priežiūra. Apskritai, nesvarbu ar tai keramikinės, ar nerūdijančio plieno barbekiu kepsninės – šis įrenginys nėra pernelyg reiklus priežiūrai.

Kiekviena kepsninė turi kiek kitokią naudojimo specifiką, todėl reikėtų perskaityti naudojimo instrukciją prieš pradedant naudoti. Visuomet elkitės saugiai ir neskubėkite daryti to, ko dar nežinote. Gaminant maistą visuomet reikėtų uždaryti dangtį, neskubėti kaitinti temperatūrą iki maksimumo ir užkūrimo metu nepersistengti. Atveriant gaubtą reikia tai daryti po truputėlį, kad karščio banga nebūtų pavojinga. Būtinai pasirinkite kokybišką kurą ir vėliau, su atitinkamomis priemonėmis, po naudojimo, kai keramikinis grilis jau ataušo, išvalykite.

 

Skorpionas.lt parduodamų kepsninių privalumai ir išskirtinumai

 

Visos keramikinės kepsninės ar iš ketaus bei kitų medžiagų parduodamos kepsninės mūsų internetinėje parduotuvėje turi savo išskirtinius bruožus ir aibę privalumų. Štai, pavyzdžiui, Kamado TASTELAB keraminiai griliai pristatomi kartu su įvairiais priedais (uždangalu, žnyplėmis, žarstekliu). Negana to, jie turi lengvai įskaitomą termometrą, patogų pelenų išėmimo stalčiuką, aukštai kaitrai atsparią ugniadėžę bei oro srauto sklendę, su kuria galėsite lengvai reguliuoti kepimą.

Norėdami sužinoti, kuo ypatingos jus dominančios kepsninės – šašlykinės, paspauskite ant prekės nuorodos/nuotraukos ir galėsite perskaityti detalų aprašymą su visa svarbiausia informacija!

 

D.U.K.

 

Kokį maistą galima ruošti kepsninėje?

 

Visų rūšių kepsninės (metalinės, pagamintos iš akmens, ketaus, keramikos ar kt. medžiagų) paprastai naudojamos mėsainių, šonkaulių, šašlykų ir apskritai, mėsos gamybai. Tačiau jose taip pat galima grilinti daržoves, kepti netiesioginėje kaitroje, rūkyti maistą ar troškinius, plovą, sriubas. Paprastai apribojimų nėra, tačiau dažniausiai ruošiama mėsa.

 

Kokios kepsninės yra geriausios?

 

Daug kas galvoja, jog geriausią įrenginį išskiria kepsninės kaina. Tačiau geriausias pasirinkimas visuomet bus tas, kuris labiausiai atitinka jūsų poreikius ir galimybes. Siūlome pirmiausiai nusistatyti biudžetą, kurį galite skirti ir tuomet rasti tinkamo dydžio (skersmens) bei tinkamą technologiją turinčią kepsninę. Visgi neužmirškite, kad, jeigu kepsninė ir neturi reikiamos technologijos ar priedo komplekte, jūs jį galite internetu įsigyti iš mūsų parduotuvės kepsninių aksesuarų skilties!