avatar

Lauko teniso raketė DUNLOP SX 300 LITE (27'') G2

  • 621DN10325797
  • Prekės ženklas: Dunlop
178 €
vnt
Prekių likutis: 6

Aprašymas

SX 300 LITE - Ši raketė sukurta SX 300 pagrindu, tačiau yra lengvesnė ir tuo pačiu manevringesnė. Ši raketė išsiskiria 16x18 stygavimo tinklu, kurio dėka galėsit atlikti suktesnius smūgius. Puikiai tinka žaidėjams, kuriems reikia lengvesnės raketės siekiant tobulėjimo.

SPIN BOOST GROMMETS - žaiskite su didesne užsukimo galia ir didesnia kontrole. Naujojoje SX serijoje yra dviem pagrindinėmis stygomis daugiau nei senesnėje SX serijoje. Papildomos įvorės leidžia daugiau stygų judesių, taip sukuriant geresni smūgio užsukimą. Nauja įvorių išdėstymo struktūra sukuria didesnį atmušimo plotą, taip padidinant galimybę kontroliuoti savo smūgius.

SPIN BOOST STRINGTECH - dar suktesniems smūgiams. Novatoriškas stygų įvorių išplėtimas padeda tolygiau paskirstyti smūgio energiją, taip sukuriamas suktesnis smūgis.

V ENERGY SHAFT - dar galingesnis ir stipresnis kamuolio atmušimas. Unikali V formos rėmo geometrija raketės koto srityje, kuri labai padidina rėmo stabilumą ir raketės galią.

SONIC CORE - atlikite stipresnius, švaresnius smūgius ir jauskite didesnį komfortą! Ši itin elastinga medžiaga slopina smūgį ir iki 37% sumažina rėmo vibraciją, todėl smūgiuojant jaučiamas didesnis komfortas ir sumažėja traumų tikimybė.


Raketės parduodamos nestyguotos.

Techninė informacija

Ilgis 27 inch
Dydis G2
Stygų tinklas 16 x19
Svoris be stygų 270 g
Balansas 330 mm
Lanko dydis 100 in²
Rėmo storis 23-26-23 mm
Stygos Be stygų

Kiti taip pat domėjosi