avatar
-15%

Lauko teniso raketė DUNLOP SX 300 TOUR (27'') G2

  • 621DN10325782
  • Prekės ženklas: Dunlop

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

168,30 €
198 €
vnt
Prekių likutis: 1

Aprašymas

SX 300 TOUR – sunkiausia visoje serijoje, todėl raketė generuoja daug galios kartu su aukštu sukimo lygiu. Ji puikiai tinkaprofesionaliems žaidėjams, kurie smūgiuoja kamuoliuką ilgu suktu smūgiu.

SPIN BOOST GROMMETS - žaiskite su didesne užsukimo galia ir didesnia kontrole. Naujojoje SX serijoje yra dviem pagrindinėmis stygomis daugiau nei senesnėje SX serijoje. Papildomos įvorės leidžia daugiau stygų judesių, taip sukuriant geresni smūgio užsukimą. Nauja įvorių išdėstymo struktūra sukuria didesnį atmušimo plotą, taip padidinant galimybę kontroliuoti savo smūgius.

SPIN BOOST STRINGTECH - dar suktesniems smūgiams. Novatoriškas stygų įvorių išplėtimas padeda tolygiau paskirstyti smūgio energiją, taip sukuriamas suktesnis smūgis. Stygų tinklelio plotas buvo padidintas 22%, nes pagrindinės stygos tapo 10% platesnės, o kryžminės - 11% platesnės.

V ENERGY SHAFT - dar galingesnis ir stipresnis kamuolio atmušimas. Unikali V formos rėmo geometrija raketės koto srityje, kuri labai padidina rėmo stabilumą ir raketės galią.

SONIC CORE -atlikite stipresnius, švaresnius smūgius ir jauskite didesnį komfortą! Ši itin elastinga medžiaga slopina smūgį ir iki 37% sumažina rėmo vibraciją, todėl smūgiuojant jaučiamas didesnis komfortas ir sumažėja traumų tikimybė.

Raketės parduodamos nestyguotos.

Techninė informacija

Ilgis 27 inch
Dydis G2
Stygų tinklas 16 x19
Svoris be stygų 305 g
Balansas 315 mm
Lanko dydis 98 in²
Rėmo storis 23-26-23 mm
Stygos Be stygų
Standumas 68

Kiti taip pat domėjosi