PANATTA | skorpionas.lt

Kaina
   
Rodyti po: 48 72 96 120

 

 

 

PROFESIONALŪS TRENIRUOKLIAI PRITAIKYTI ASMENIŠKAI JUMS

PANATTA yra į rinką orientuota kompanija, įkurta remiantis kokybiškos kompetencijos principais. Techninės naujovės, stilius ir emocijos – tai įmonės tobulėjimo atsirties taškas.

Siekiant patenkinti kiekvieno kliento poreikius , įmonė siūlo susikurti savo treniruoklių dizainą – rėmo spalvą, odos spalvą, logotipą ant minkštųjų treniruoklio dalių. Siūlome pažangiausius sprendimus, kurie prisideda prie geresnės gyvenimo kokybės. PANATTA siekia paskatinti judėjimo svarbą gerinant gyvenimo kokybę. Bendradarbiavimas su universitetais, sporto mokyklomis ar valdžios institucijomis leidžia įmonei nesustoti tobulėti bei pasiūlyti viską, kad patenkintume vartotojo poreikius.

Naujovės kompanijai reiškia ne tik naujų produktų kūrimą, bet ir naujų stilių bei emocijų atsiradimą rinkoje. Mūsų idėjos sukuria emocijas - pristatydami dinamišką ir profesionalią fitneso patirtį. Mes akcntuojame judėjimo svarbą visais lygmenimis.

PANATTA treniruoklių stilius, klasė atsispindi jų dizaine. Estetinis komponentas yra įmonės skiriamasis veiksnys. Pasirinkę PANATTA įrangą, jūs įtraukiate savo aistra į dizainą, kuris visada unikalus ir netikėtas.