avatar

PANATTA | skorpionas.lt

Rodyti po: 48 72 96 120

 

PANATTA: Aistra, stilius ir inovacijos

PANATTA yra į rinką orientuota kompanija, įkurta remiantis kokybiškos kompetencijos principais. Techninės naujovės, stilius ir emocijos – tai įmonės tobulėjimo atsirties taškas. Techninės naujovės, stilius ir emocijos – tai įmonės tobulėjimo atsirties taškas.

 

 

 

Fitnesas visiems

Panatta misija: sukurti ir pagaminti estetiškai atrodančią, funkcionalią, patikimą, ilgaamžę įrangą už konkurencingą kainą, kuria galėtų mėgautis kiekvienas vartotojas. Ilgaamžė PANATTA patirtis rinkoje yra sėkmės receptas optimaliam kokybės ir kainos santykiui įgyvendinti.

 

Inventorius, atitinkantis Jūsų individualius poreikius

Siekiant patenkinti kiekvieno kliento poreikius , įmonė siūlo susikurti savo treniruoklių dizainą – rėmo, odos spalvą renkantis iš daugiau nei 2000 variantų, logotipą ant minkštųjų treniruoklio dalių. Viskas tik tam, kad jūsų įranga būtų unikali ir pritaikyta specialiai jūsų sporto salei.

Sukurta ir pagaminta Italijoje

„Panatta“ „Made in Italy“ reiškia: dizainą, grožį, kokybę, meistriškumą ir nepaprastą aistrą. Mūsų įranga suprojektuota, gaminama ir išbandyta Italijoje. Tai rezultatas ir koncepcijos išraiška, kuriai būdingi novatoriški produktai ir gamybos procesai.