-30%

Paspirtukas KETTLER KID'S SCOOTER GIRL

  • 652KT70150010
  • Prekės ženklas: Kettler
52,43 €
74,90 €
vnt
Šiuo metu šios prekės neturime. Kreiptis į konsultantą +37069921211
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €
INSTRUKCIJA

Aprašymas

Prekė su pažeista pakuote (PAŽEISTA PAKUOTĖ. Prekės pakuotė šiek tiek pažeista transportuojant.)

Renkantis pirmąjį Jūsų vaiko paspirtuką itin svarbu gera paspirtuko kokybė, kad mažylis neišsigąstų, ir paspirtukas nepasirodytų sudėtingas ir nepatogus. Tad KETTLER sukūrė naująjį Kid's Scooter paspirtuką, kuris yra pritaikytas būtent vaikams nuo 2 iki 4 metukų.

Važinėjimas paspirtuku lavina vaiko erdvinį suvokimą, vysto atskiras raumenų grupes, bei stambiosios motorikos įgūdžius.Vokiškos kokybės ryškiaspalvis paspirtuko rėmas dengtas įbrėžimams atsparia poliesterio danga, kuri ilgiau išlaikys Jūsų paspirtuką lyg naują. Reguliuojamo aukščio paspirtuko vairas (5 pozicijų) su atšvaitais užtikrins komfortą sparčiai beaugančiam Jūsų mažyliui, o riboto pasisukimo vairas garantuos, kad vaikas nesuvaldęs paspirtuko nepatirtų traumos ar kitų sužalojimų. Didelis priekinis ratas ir du galiniai ratukai naująjam Kid's Scooter suteiks daugiau stabilumo, tas Jūsų mažylis galės jaustis drąsiai, bei dar labiau pasitikėti savo jėgomis.. Triukšmą ir neligumus sugeriantys ratukai užtikrins, kad mažyliui pasivažinėjimas suteiks dar daugiau malonumo, o neslystantis pagrindas - saugumą, atliekant net pačius sudėtingiausius manevrus.

Nepamirškite nuo pat mažų dienų pasirūpinti savo vaiko saugumu, bei pratinti savo mažylį prie šalmo, kuris dažnai gali padėti išvengti rimtų galvos traumų.

Techninė informacija

Amžius 2 - 4 metų
Ratai Plastikiniai
Garantija 12 mėn.
Matmenys (I x P x A) 80 x 37,5 x 62-73 cm
Maksimalus naudotojo svoris 20 kg