avatar
-50% Išpardavimas

Skersinis KETTLER

  • 833KT30110000
  • Prekės ženklas: Kettler

Prekę pristatysime per: 1-3 d.d.

50 €
99,99 €
vnt
Prekių likutis: 4
INSTRUKCIJA

Aprašymas

KETTLER susilaukia gausybę apdovanojimų saugumo, kokybės bei inovacijų srityse. Itin aukštos vokiškos kokybės gaminiai yra paplitę plačiai visame pasaulyje. Daugybę vaikų mėgaujasi ne tik vaikiškomis transporto priemonėmis, kurios lavina Jūsų mažylio stambiosios motorikos sugebėjimus, bei padeda mažyliui susipažinti su jo pirmuoju dviratuku, bet ir žaidimų aikštelėmis, kurios metams bėgant nepraranda savo techninių savybių. Užtikrinant visavertę Jūsų mažylio vaikystę Kettler sukūrė ir specialias žaidimų aikšteles, kurios padės užtikrinti, kad mažylis užtektinai laiko praleistų gryname ore, būtų pakankamai fiziškai aktyvus, o žaidimų aikštelės suteiktų ne tik malonumo, bet ir visapusiškai ugdytų Jūsų mažylį. Šios Kettler žaidimų aikštelės padės treniruoti atskiras vaiko raumenų grupes, gerins koordinaciją, bei erdvinį suvokimą.

KETTLER skersinis puiki pramoga aktyviems vaikams. Skersinio konstukrcijos pagamintos iš plieninių vamzdžių, kurie yra padengti poliesterio danga, kuri apsaugo konstrukciją nuo trinties, suteikia papildomo tvirtumo, bei nesugeria drėgmės, taip apsaugant nuo korozijos. Skersinio paviršius neblunkantis ir atsparus temperatūros svyravimams. Jo konstrukcija turi 4 skirtingų aukščių skyles, į kurias montuojasi grūdinto plieno vamzdis. Vamzdis gali būti įmontuotas 70 cm, 96 cm, 122 cm, bei 148 cm aukštyje, o pati konstrukcija tūri būti įleista į žemę 50 cm.

Kettler savo gaminius gamina tik Vokietijoje, tad vokiškos kokybės užtikrinimas tampa vienu iš pagrindiniu Kettler užduočių. Visos žaidimų aikštelės gaminamos atsižvelgiant tarptautinių normatyvų keliamus saugumo reikalavimus!

Techninė informacija

Garantija 12 mėn.
Matmenys (I x P x A) 103,5 x 8,5 x 154 cm
Maksimalus naudotojo svoris 50 kg

Kiti taip pat domėjosi