avatar
-35%

Stalo teniso stalas 19mm DONIC Roller 600 Indoor

  • 825DO230286
  • Prekės ženklas: DONIC

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

213,85 €
329 €
vnt
Prekių likutis: 8

Aprašymas

Teniso stalas DONIC Roller 600 - puikus pasirinkimas ieškantiems kainos ir kokybės santykio. Stalas kompaktiškas, patogiai ir lengvai sulankstomas, todėl nenaudojamas neužims daug vietos. Yra galimybė treniruotis vienam, užlenkus vieną stalo pusę.

  • 19 mm plokštė su 36 mm metaliniu apvadu;
  • Plieninis rėmas 25 mm;
  • 4 manevringi ratukai (∅125 mm) transportavimui;
  • Dėklas raketėms ir kamuoliukams;
  • Saugi stalo užrakinimo sistema;
  • Svoris 69,5 kg;
  • Atitinka Europos saugos standartus EN 14468

Teniso stalas skirtas žaisti patalpoje, kurios temperatūra yra pastovi ir viduje yra sausas oras. Pastatai kurie nėra šildomi ir turi drėgmės – nėra tinkami vidaus stalo teniso stalams. Todėl rekomenduojama įsigyti lauko sąlygomis skirtą teniso stalą.

DONIC – Vokietijos kompanija pripažinta kaip viena geriausių stalo teniso stalų ir inventoriaus gamintoja pasaulyje. Ši kompanija pelnytai užsitarnavo rinkos lyderės poziciją nuolat tobulindama ir naudodama inovatyviausias technologijas savo produktų gamybai. Praėjus vos dešimčiai metų nuo įmonės įkūrimo, Donic stalai jau buvo naudojami 1987m. stalo teniso pasaulio čempionate. Nuo to laiko Donic ir toliau tiekia stalus daugeliui svarbių tarptautinių renginių ir pasaulinių čempionatų. Su kompanija bendradarbiauja daug pasaulinio lygio stalo teniso žvaigždžių, tokiais kaip olimpiniu čempionu Jan-Ove Waldner, daugkartiniu pasaulio čempionu Jorgen Persson. Žaidėjai pasidalina savo įžvalgomis ir patarimais, todėl Donic savo produkciją tobulina atsižvelgiant į profesionalų nuomones. Kiekvienas kompanijos produktas yra kruopščiai testuojamas ir atitinka aukščiausius standartus, todėl į rinką iškeliauja tik kruopščiai atrinkti ir patikrinti gaminiai.

Įdomus faktas yra tai, kad dauguma Donic kompanijos darbuotojų yra buvę profesionalus stalo teniso žaidėjai arba mėgėjai, todėl puikiai išmano sporto šakos subtilybes ir savo darbą.

Kompanija siūlo didelį tiek mėgėjiškų, tiek varžytinių teniso stalų, rakečių, kamuoliukų bei aksesuarų pasirinkimą. Aukščiausia kokybė bei puikus funkcionalumas – tai ką siūlo Donic.

Techninė informacija

Matmenys (I x P x A) 274 x 152,5 x 76 cm
Dėklas raketėms ir kamuoliukams Yra
Galimybė treniruotis vienam žaidėjui Yra
Rėmo vamzdžiai (Ø) 25 mm
Užraktas nuo išsilankstymo/susilankstymo Yra
Žaidimo stalas 19 mm
Sulankstyto stalo matmenys 152,5 x 69 x 163 cm
Ratukai 4 dvigubi, 2 iš jų manevruojantys

Kiti taip pat domėjosi