avatar
-20%

Stalo teniso stalas 19mm DONIC Roller Fun Indoor

  • 825DO230235
  • Prekės ženklas: DONIC

Prekę pristatysime per: 1-3 d.d.

220 €
275 €
vnt
Prekių likutis: 10

Aprašymas

Teniso stalas DONIC Roller Fun - puikus pasirinkimas ieškantiems nebrangaus, bet tvirto teniso stalo savo namams. Stalas patogiai ir lengvai sulankstomas, todėl nenaudojamas neužims daug vietos. Yra galimybė treniruotis vienam, užlenkus vieną stalo pusę.

  • 19 mm plokštė be rėmo;
  • 4 dvigubi manevringi ratukai (∅125 mm) transportavimui;
  • Integruotas tinklelis;
  • Dėklas raketėms ir kamuoliukams;
  • Saugi stalo užrakinimo sistema;
  • Svoris 63 kg;
  • Atitinka Europos saugos standartus EN 14468

Teniso stalas skirtas žaisti patalpoje, kurios temperatūra yra pastovi ir viduje yra sausas oras. Pastatai kurie nėra šildomi ir turi drėgmės – nėra tinkami vidaus stalo teniso stalams. Todėl rekomenduojama įsigyti lauko sąlygomis skirtą teniso stalą.

DONIC – Vokietijos kompanija pripažinta kaip viena geriausių stalo teniso stalų ir inventoriaus gamintoja pasaulyje. Ši kompanija pelnytai užsitarnavo rinkos lyderės poziciją nuolat tobulindama ir naudodama inovatyviausias technologijas savo produktų gamybai. Praėjus vos dešimčiai metų nuo įmonės įkūrimo, Donic stalai jau buvo naudojami 1987m. stalo teniso pasaulio čempionate. Nuo to laiko Donic ir toliau tiekia stalus daugeliui svarbių tarptautinių renginių ir pasaulinių čempionatų. Su kompanija bendradarbiauja daug pasaulinio lygio stalo teniso žvaigždžių, tokiais kaip olimpiniu čempionu Jan-Ove Waldner, daugkartiniu pasaulio čempionu Jorgen Persson. Žaidėjai pasidalina savo įžvalgomis ir patarimais, todėl Donic savo produkciją tobulina atsižvelgiant į profesionalų nuomones. Kiekvienas kompanijos produktas yra kruopščiai testuojamas ir atitinka aukščiausius standartus, todėl į rinką iškeliauja tik kruopščiai atrinkti ir patikrinti gaminiai.

Įdomus faktas yra tai, kad dauguma Donic kompanijos darbuotojų yra buvę profesionalus stalo teniso žaidėjai arba mėgėjai, todėl puikiai išmano sporto šakos subtilybes ir savo darbą.

Kompanija siūlo didelį tiek mėgėjiškų, tiek varžytinių teniso stalų, rakečių, kamuoliukų bei aksesuarų pasirinkimą. Aukščiausia kokybė bei puikus funkcionalumas – tai ką siūlo Donic.

Techninė informacija

Matmenys (I x P x A) 274 x 152,5 x 76 cm
Dėklas raketėms ir kamuoliukams Yra
Galimybė treniruotis vienam žaidėjui Yra
Rėmo vamzdžiai (Ø) 25 mm
Užraktas nuo išsilankstymo/susilankstymo Yra
Žaidimo stalas 19 mm
Sulankstyto stalo matmenys 155 x 74 x 165 cm
Ratukai 4 dvigubi guminiai ratukai

Kiti taip pat domėjosi