avatar

Stalo teniso stalas 6mm DONIC Roller 1000 Outdoor

  • 825DO230291
  • Prekės ženklas: DONIC

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

659 €
vnt
Prekių likutis: 1

Aprašymas

Aukščiausius reikalavimus atitinkantis lauko teniso stalas DONIC Roller 1000 Outdoor puikiai tiks norintiems žaisti stalo tenisą lauko sąlygomis. Itin tvirtas, patogiai ir lengvai sulankstomas, todėl nenaudojamas neužims daug vietos. Yra galimybė treniruotis vienam, užlenkus vieną stalo pusę. Išskirtinio dizaino stalas puikiai derės jūsų laisvalaikio zonoje.

  • 6 mm atspari vandeniui melamino plokštė su 50 mm metaliniu apvadu;
  • Plieninis rėmas 50 x 30 mm;
  • 4 dvigubi manevringi ratukai (∅128 mm) transportavimui;
  • Integruotas tinklelis;
  • Dėklas raketėms ir kamuoliukams;
  • Saugi stalo užrakinimo sistema;
  • Svoris 75 kg;
  • Atitinka Europos saugos standartus EN 14468

DONIC – Vokietijos kompanija pripažinta kaip viena geriausių stalo teniso stalų ir inventoriaus gamintoja pasaulyje. Ši kompanija pelnytai užsitarnavo rinkos lyderės poziciją nuolat tobulindama ir naudodama inovatyviausias technologijas savo produktų gamybai. Praėjus vos dešimčiai metų nuo įmonės įkūrimo, Donic stalai jau buvo naudojami 1987m. stalo teniso pasaulio čempionate. Nuo to laiko Donic ir toliau tiekia stalus daugeliui svarbių tarptautinių renginių ir pasaulinių čempionatų. Su kompanija bendradarbiauja daug pasaulinio lygio stalo teniso žvaigždžių, tokiais kaip olimpiniu čempionu Jan-Ove Waldner, daugkartiniu pasaulio čempionu Jorgen Persson. Žaidėjai pasidalina savo įžvalgomis ir patarimais, todėl Donic savo produkciją tobulina atsižvelgiant į profesionalų nuomones. Kiekvienas kompanijos produktas yra kruopščiai testuojamas ir atitinka aukščiausius standartus, todėl į rinką iškeliauja tik kruopščiai atrinkti ir patikrinti gaminiai.

Įdomus faktas yra tai, kad dauguma Donic kompanijos darbuotojų yra buvę profesionalus stalo teniso žaidėjai arba mėgėjai, todėl puikiai išmano sporto šakos subtilybes ir savo darbą.

Kompanija siūlo didelį tiek mėgėjiškų, tiek varžytinių teniso stalų, rakečių, kamuoliukų bei aksesuarų pasirinkimą. Aukščiausia kokybė bei puikus funkcionalumas – tai ką siūlo Donic.

Techninė informacija

Matmenys (I x P x A) 274 x 152,5 x 76 cm
Dėklas raketėms ir kamuoliukams Yra
Galimybė treniruotis vienam žaidėjui Yra
Rėmo vamzdžiai (Ø) 50 mm, kvadrato formos
Užraktas nuo išsilankstymo/susilankstymo Yra
Žaidimo stalas 6 mm
Sulankstyto stalo matmenys 152,5 x 69,5 x 155 cm
Ratukai 4 dvigubi guminiai ratukai, 2 iš jų manevruojantys

Kiti taip pat domėjosi