-20%

Stalo teniso stalas KETTLER AXOS INDOOR 10

  • 825KT7138900
  • Prekės ženklas: KETTLER
471,92 €
589,90 €
vnt
Prekė sandėlyje
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Techninė informacija

Matmenys (I x P x A) 274 x 152,5 x 76 cm
Dėklas raketėms ir kamuoliukams Yra
Galimybė treniruotis vienam žaidėjui Yra
Rėmo vamzdžiai (Ø) 50 mm, kvadrato formos
Užraktas nuo išsilankstymo/susilankstymo Yra
Žaidimo stalas 22 mm, medienos drožlių plokštė, skirta vidaus sąlygoms
Sulankstyto stalo matmenys 68 x 183 x 166 cm
Ratukai 4 dvigubi guminiai ratukai
Kamuoliukų talpyklos su dozatoriais Yra

Aprašymas

Teniso stalas skirtas žaisti patalpoje. Stalas kompaktškas, tvirtas ir stabilus, patogiai ir paprastai sulankstomas. Tinkamas žaisti mėgėjams, pradedantiems, pažengusiems. Yra galimybė treniruotis vienam, užlenkus vieną stalo pusę.žaidimo aikštelė pagaminta iš 22 mm storio specialios medienos drožlių plokštės neblizgančiu paviršiumi, sutvirtintos metaliniu 35 mm pločio apvadu. Įdiegta dviguba paviršiaus avarinio kritimo apsauga išlankstant stalą. Komplekte yra tinklelis, automatiškai įtempiamas išlankstant teniso stalą. Dėklas raketėms ir kamuoliukams laikyti (raketės ir kamuoliukai į komplektą neįeina).
stalo matmenys: 274 x 152,5 x 76 cm (atitinka Tarptautinių turnyrų standartus);
sulankstyto stalo matmenys: 68 x 183 x 165 cm;
keturi dvigubi guminiai 14 cm diametro transportavimo ratukai (ant 2 yra stabdžiai) leis nesunkiai perstatyti stalą;
Rėmo vamzdžiai : 50 mm
Garantija 12 mėn.
Pagaminta Vokietijoje.

Naujo dizaino KETTLER AXOS 10

KETTLER turi daugybės metų patirtį vidaus ir lauko stalo teniso stalų gamyboje. Produkcija pagaminta Vokietijoje naudojant aukščiausios kokybės medžiagas bei novatoriškas technologijas. Gamyba atidžiai tikrinama kokybės kontrolės, todėl visi stalai yra patikimi ir kokybiški.

Stalas kompaktiškas, tvirtas ir stabilus, patogiai ir paprastai sulankstomas. Tinkamas žaisti mėgėjams, pradedantiems ir pažengusiems. Yra galimybė treniruotis vienam, užlenkus vieną stalo pusę. Atitinka tarptautinių turnyrų standartus.

KETTLER AXOS INDOOR 10 turi dvigubą užrakinimo sistemą, kuri apsaugo nuo netikėto stalo susilankstymo. Teniso stalas atitinka EN14.468-1 standartą.

Teniso stalas KETTLER AXOS INDOOR 10 skirtas žaisti patalpoje, kurios temperatūra yra pastovi ir viduje yra sausas oras. Pastatai kurie nėra šildomi ir turi drėgmės – nėra tinkami vidaus stalo teniso stalams. Todėl rekomenduojama įsigyti lauko sąlygomis skirtą teniso stalą.