-15%

Stalo teniso stalas KETTLER OUTDOOR 4

  • 825KT7172700
  • Prekės ženklas: KETTLER
509,92 €
599,90 €
vnt
Prekė sandėlyje
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Techninė informacija

Matmenys (I x P x A) 274 x 152,5 x 76 cm
Dėklas raketėms ir kamuoliukams Yra
Galimybė treniruotis vienam žaidėjui Yra
Rėmo vamzdžiai (Ø) 25 mm, ovalo formos
Užraktas nuo išsilankstymo/susilankstymo Yra
Žaidimo stalas 22 mm, ALU-TEC+, atsparus blogoms oro sąlygoms
Sulankstyto stalo matmenys 49 x 153 x 171 cm
Ratukai 4 dvigubi guminiai ratukai
Kamuoliukų talpyklos su dozatoriais Yra

Aprašymas

Stalo teniso stalas idealiai tinkamas naudoti lauke, mokyklose, klubuose bei laisvalaikio patalpose. Stalas pritaikytas visų tipų bei amžių žaidėjams, paprastas aukščio reguliavimas. Šio stalo plokštė 22 mm storio, padengtas specialia technologija ALU-TEC, kuri neleidžia susigerti vandeniui. Dvigubi ratukai stalui suteikia stabilumo ir padeda stalą lengviau pergabenti iš vienos vietos, į kitą - net ant nelygaus pagrindo. Nuimamos "Soft Touch" apsaugos apsaugo stalą, kai jis yra transportuojamas, taip pat apsaugo stalo kojas nuo smūgių.
Matmenys ir svoris:
Tarptautinius turnyrus atitinkantys matmenys (IxPxA): 274x152.5x76 cm
Matmenys, kai stalas yra sulankstytas (IxPxA): 186x165x68 cm
Pagaminta Vokietijoje.

Naujo dizaino KETTLER AXOS OUTDOOR 4

KETTLER turi daugybės metų patirtį vidaus ir lauko stalo teniso stalų gamyboje. Produkcija pagaminta Vokietijoje naudojant aukščiausios kokybės medžiagas bei novatoriškas technologijas. Gamyba atidžiai tikrinama kokybės kontrolės, todėl visi stalai yra patikimi ir kokybiški.

Stalas kompaktiškas, tvirtas ir stabilus, patogiai ir paprastai sulankstomas. Tinkamas žaisti mėgėjams, pradedantiems ir pažengusiems. Yra galimybė treniruotis vienam, užlenkus vieną stalo pusę. Atitinka tarptautinių turnyrų standartus.

KETTLER AXOS OUTDOOR 4 turi dvigubą užrakinimo sistemą, kuri apsaugo nuo netikėto stalo susilankstymo. Teniso stalas atitinka EN14.468-1 standartą. Ilgaamžis, neblizgus ir su UV apsauga stalo paviršius suteikia malonumą žaisti tiek profesionalams, tiek pradedantiesiams.

ALU-TEC – tai patvarumas ir ilgaamžiškumas

Aukštų technologijųaliuminio korio struktūra ir daugiasluoksnis paviršius išskiria KETTLER stalus iš kitų teniso stalų. Šios daugiasluoksnės paviršiaus struktūros dėka teniso stalas tampa ne tik atsparus bet kokioms oro salyogms, bet ir padidina kamuoliuko kontrolę.