-35%
Išpardavimas

Stalo teniso stalas KETTLER SMASH 11

  • 825KT7180660
  • Prekės ženklas: KETTLER
558,94 €
859,90 €
vnt
Prekių liko nedaug
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Techninė informacija

Matmenys (I x P x A) 274 x 152,5 x 76 cm
Dėklas raketėms ir kamuoliukams Nėra
Galimybė treniruotis vienam žaidėjui Nėra
Rėmo vamzdžiai (Ø) 50 mm, kvadrato formos
Žaidimo stalas 22 mm, ALU-TEC+, atsparus blogoms oro sąlygoms
Sulankstyto stalo matmenys 25 x 153 x 141 cm
Ratukai Guminiai
Kamuoliukų talpyklos su dozatoriais Nėra

Aprašymas

Varžybinis teniso stalas skirtas žaisti ir lauke, ir patalpoje - galite palikti lauke bet kokiu metų laiku, nes jis yra atsparus vandeniui, drėgmei, šalčiui, saulės šviesai bei šilumai. Kompaktškas, tvirtas ir stabilus, patogiai ir paprastai sulankstomas. Tinkamas žaisti pažengusiems ir profesionalams. Yra galimybė treniruotis vienam, užlenkus vieną stalo pusę. Atitinka ITTF Tarptautinės Stalo Teniso Federacijos reikalavimus. KETTLER SMASH 11 teniso stalas pagamintas iš 22 mm storio aliuminio pagrindo plokštės su mėlynos spalvos neblizgančiu paviršiumi, sutvirtintos metaliniu 55 mm pločio apvadu. Įdiegta dviguba paviršiaus avarinio kritimo apsauga išlankstant stalą. Komplekte yra tinklelis, automatiškai įtempiamas išlankstant teniso stalą.
stalo matmenys: 274 x 152,5 x 76 cm (atitinka Tarptautinių turnyrų standartus);
sulankstyto stalo matmenys: 68x183x165 cm.
Pagaminta Vokietijoje.
Garantija 12 mėn.

KETTLER SMASH 11

KETTLER turi daugybės metų patirtį vidaus ir lauko stalo teniso stalų gamyboje. Produkcija pagaminta Vokietijoje naudojant aukščiausios kokybės medžiagas bei novatoriškas technologijas. Gamyba atidžiai tikrinama kokybės kontrolės, todėl visi stalai yra patikimi ir kokybiški.

Stalas kompaktiškas, tvirtas ir stabilus, patogiai ir paprastai sulankstomas. Tinkamas žaisti mėgėjams, pradedantiems ir pažengusiems. Yra galimybė treniruotis vienam, užlenkus vieną stalo pusę. Atitinka tarptautinių turnyrų standartus.

Teniso stalas atitinka EN14.468-1 standartą.Atitinka ITTF Tarptautinės Stalo Teniso Federacijos reikalavimus.