Sūpuoklės KETTLER - priedas žaidimų nameliui

  • 831KT10130010
  • Prekės ženklas: Kettler
128,07 €
vnt
Prekių likutis: 1
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €
INSTRUKCIJA

Aprašymas

KETTLER susilaukia gausybę apdovanojimų saugumo, kokybės bei inovacijų srityse. Itin aukštos vokiškos kokybės gaminiai yra paplitę plačiai visame pasaulyje. Daugybę vaikų mėgaujasi ne tik vaikiškomis transporto priemonėmis, kurios lavina Jūsų mažylio stambiosios motorikos sugebėjimus, bei padeda mažyliui susipažinti su jo pirmuoju dviratuku, bet ir žaidimų aikštelėmis, kurios metams bėgant nepraranda savo techninių savybių. Užtikrinant visavertę Jūsų mažylio vaikystę Kettler sukūrė ir specialias žaidimų aikšteles, kurios padės užtikrinti, kad mažylis užtektinai laiko praleistų gryname ore, būtų pakankamai fiziškai aktyvus, o žaidimų aikštelės suteiktų ne tik malonumo, bet ir visapusiškai ugdytų Jūsų mažylį. Šios Kettler žaidimų aikštelės padės treniruoti atskiras vaiko raumenų grupes, gerins koordinaciją, bei erdvinį suvokimą.

KETTLER sūpuokės yra puikus priedas prie žaidimų namelio KETTLER PLAY TOWER. Vienas sūpuoklių kraštas tvirtinasi prie žaidimų namelio, o kitoje pusėje esančios kojelės betonuojasi į žemę 2-jose vietose. Tvirti kampiniai laikikliai sūpuoklių kampuose sutvirtins sūpuokles, sumažins atraminių kojelių išsikraipymo tikimybę. Sūpuoklės kėdutė yra lengvai pakeičiama. Tvirtos, reguliuojamo ilgo virvės leis maksimaliai prailginti jų naudojimo laiką, bei užtikrins komfortą Jūsų greitai augančiam mažyliui. Visos KETTLER sūpuoklės turi itin tvirtas virves, kurios yra pagamintos iš daugiasluoksnio polipropileno. Virvės gijos yra susuktos plonomis juostomis, užtikrinant didesnį tvirtumą, bei ilgaamžiškumą. Pažangi sūpynių pakabinimo sistema apsaugo nuo kilpų susidarymo.

Lengvai įmontuojama kūdikio kėdutė, kuri yra siūloma įsigyti kaip priedas prie supuoklių, yra itin tvirta, patogi, bei turi apsaugos diržą. Nugarėlės atlošas vientisas, taigi tai maksimaliai užtikrins Jūsų kūdikio saugumą. Kūdikio kėdutės pakuotėje rasite: kėdutę, prisegamą apsauginį diržą bei virvės. Maksimalus išlaikomas kėdutės svoris 25 kg.

Kettler savo gaminius gamina tik Vokietijoje, tad vokiškos kokybės užtikrinimas tampa vienu iš pagrindiniu Kettler užduočių. Visos žaidimų aikštelės gaminamos atsižvelgiant į tarptautinių normatyvų keliamus saugumo reikalavimus!

Techninė informacija

Garantija 12 mėn.
Matmenys (I x P x A) 167 x 192 x 214 cm
Maksimalus naudotojo svoris 50 kg