-15%

Sūpuoklės KETTLER SEE-SAW

  • 831KT60120000
  • Prekės ženklas: Kettler
91,44 €
107,58 €
vnt
Likutis < 5 vnt.
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €
INSTRUKCIJA

Techninė informacija

Garantija 12 mėn.
Matmenys (I x P x A) 190 x 59 x 84 cm
Maksimalus naudotojo svoris 50 kg vienai sėdynei

Aprašymas

KETTLER susilaukia gausybę apdovanojimų saugumo, kokybės bei inovacijų srityse. Itin aukštos vokiškos kokybės gaminiai yra paplitę plačiai visame pasaulyje. Daugybę vaikų mėgaujasi ne tik vaikiškomis transporto priemonėmis, kurios lavina Jūsų mažylio stambiosios motorikos sugebėjimus, bei padeda mažyliui susipažinti su jo pirmuoju dviratuku, bet ir žaidimų aikštelėmis, kurios metams bėgant nepraranda savo techninių savybių. Užtikrinant visavertę Jūsų mažylio vaikystę Kettler sukūrė ir specialias žaidimų aikšteles, kurios padės užtikrinti, kad mažylis užtektinai laiko praleis gryname ore, bus pakankamai fiziškai aktyvus, o žaidimų aikštelės suteiks ne tik malonumo, bet ir visapusiškai ugdys Jūsų mažylį, padės treniruoti atskiras jo raumenų grupes, gerins koordinaciją, bei erdvinį suvokimą.

Tradicinės sūpuoklės, puikiai tinkančios tiek mažesniems, tiek didesniems vaikams. KETTLER SEE-SAW pagrindas pagamintas iš plieninio vamzdžio, kuris yra padengtas poliesterio danga, kuri apsaugo sūpuokles nuo trinties, suteikia papildomo tvirtumo sūpuoklėms, bei nesugeria drėgmę, taip apsaugant konstrukciją nuo korozijos. Sūpuoklės yra neblunkančios ir atsparios temperatūros svyravimams, todėl gali būti laikomos lauke ir žiemą. Sėdimoji sūpuoklių dalis pagaminta iš plastmasės, kuri suteiks daugiau komforto Jūsų mažyliui. Užtikrinant visišką saugumą Kettler taip pat įtaisė itin patvarias rankenėles, kurios padės vaikui tvirčiau įsikibti, bei stabiliau išsilaikyti besisupant.

KETTLER SEE-SAW gali būti naudojamos kaip tradicinės sūpuoklės, besisupančios laivelio judesiais - aukštyn, žemyn; arba suktis aplink savo ašį kaip karuselė, tokiu būdu sūpuoklės taps dar patrauklesnės įvairiausių poreikių vaikams. Šių sūpuoklių nereikia betonuoti, jos stabiliai stovi 3-jų plačių kojelių pagalba.

Kettler savo gaminius gamina tik Vokietijoje, tad vokiškos kokybės užtikrinimas tampa vienu iš pagrindiniu Kettler užduočių.Visos žaidimų aikštelės gaminamos atsižvelgiant į tarptautinių normatyvų keliamus saugumo reikalavimus!