Sūpuoklės KETTLER SWING 4

  • 831KT10560010
  • Prekės ženklas: Kettler
379 €
vnt
Šiuo metu šios prekės neturime. Kreiptis į konsultantą +37069921211
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

KETTLER susilaukia gausybę apdovanojimų saugumo, kokybės bei inovacijų srityse. Itin aukštos vokiškos kokybės gaminiai yra paplitę plačiai visame pasaulyje. Daugybę vaikų mėgaujasi ne tik vaikiškomis transporto priemonėmis, kurios lavina Jūsų mažylio stambiosios motorikos sugebėjimus, bei padeda mažyliui susipažinti su jo pirmuoju dviratuku, bet ir žaidimų aikštelėmis, kurios metams bėgant nepraranda savo techninių savybių. Užtikrinant visavertę Jūsų mažylio vaikystę Kettler sukūrė ir specialias žaidimų aikšteles, kurios padės užtikrinti, kad mažylis užtektinai laiko praleistų gryname ore, būtų pakankamai fiziškai aktyvus, o žaidimų aikštelės suteiktų ne tik malonumo, bet ir visapusiškai ugdytų Jūsų mažylį. Šios Kettler žaidimų aikštelės padės treniruoti atskiras vaiko raumenų grupes, gerins koordinaciją, bei erdvinį suvokimą.

KETTLER sūpuoklės SWING 4 gali tapti puikia Jūsų mažylių laisvalaikio programa, nes sūpuoklėmis vienu metu gali suptis daugiaunei 3 vaikai. Į šią sūpuoklių komplektaciją įeina GONDOLA - kėdutė, kurią gali suptis net 2 vaikai vienu metu; paprasta supamoji kėdutė Kettler BOARD, bei GRIDEL kėdutė, kuria vienu metu gali naudotis net 2 vaikai. GRIDEL kėdutė yra be atlošo, tačiau turi itin tvirtus laikyklius rankoms ir kojoms. Sūpuoklių rėmas pagamintas iš plieninių vamzdžių, kurie yra padengti poliesterio danga, kuri apsaugo sūpuokles nuo trinties, suteikia papildomo tvirtumo sūpuoklėms, bei nesugeria drėgmės, taip apsaugant konstrukciją nuo korozijos.

Tvirti kampiniai laikykliai, sūpuoklių kampuose sutvirtins sūpuokles, sumažins atraminių kojelių išsikraipymo tikimybę. O į žemę betonuojami kampai suteiks sūpuoklėms itin tvirtą pagrindą, kurio dėka Jūsų sparčiai augantis mažylis galės ilgiau naudotis šia puikia pramoga. Visos Kettler sūpuoklės yra įrengtos naudojant itin tvirtas virves, kurios yra pagamintos iš daugiasluoksnio polipropileno. Virvės gijos yra susuktos plonomis juostomis, užtikrinant didesnį tvirtumą, bei ilgaamžiškumą.
Sūpuoklės pakabų sistemą, skirta pritvirtinti virvėms, pagaminta iš itin tvirto metalo, kurio dėka sūpuoklės gali atlaikyti dar daugiau svorio, bei yra saugesnės. Pažangi sūpuoklių pakabinimo sistema apsaugo nuo kilpų susidarymo.

Sūpuoklės sėdimoji dalis lengvai keičiama į kūdikio kėdutę, ar dar vieną paprasta supamąją kėdutę. Esant poreikiui ant sūpuoklių vienu metu gali būti pakabintos skirtingos kėdutės, taip suteikiant daugiau komforto esant įvairaus amžiaus bei poreikių vaikams. Supamoji kėdutė Kettler BOARD skirta jau vyresniems vaikams, norintiems patirti dar daugiau džiaugsmo, bei savarankiškumo. Papildomą kėdutę siūloma įsigyti kaip priedą prie sūpuoklių!

Lengvai įmontuojama kūdikio kėdutė yra itin tvirta, patogi, bei turi apsaugos diržą. Nugarėlės atlošas vientisas, taigi tai maksimaliai užtikrins Jūsų kūdikio saugumą. Kūdikio kėdutės pakuotėje rasite: kėdutę, prisegamą apsauginį diržą bei virvės. Maksimalus išlaikomas kėdutės svoris 25 kg. Papildomą kėdutę siūloma įsigyti kaip priedą prie sūpuoklių!

Kettler savo gaminius gamina tik Vokietijoje, tad vokiškos kokybės užtikrinimas tampa vienu iš pagrindiniu Kettler užduočių. Visos žaidimų aikštelės gaminamos atsižvelgiant tarptautinių normatyvų keliamus saugumo reikalavimus!

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 311 x 193 x 202 cm
Maksimalus naudotojo svoris 50 kg vienai sėdynei