-25% TOP

Vaikų gimnastikos sienelė su karstyklėmis WALLBARZ JungleDome

  • 830WB4100154
  • Prekės ženklas: Wallbarz
411,75 €
549 €
vnt
Likutis < 5 vnt.
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Techninė informacija

Matmenys (I x P x A) 2.19 x 0.98 x 2.315-3.0 m
Maksimalus naudotojo svoris 100 kg

Aprašymas

Wallbarz kompanija buvo įkurta 1999m. Nuo įkūrimo pradžios, įmonė gamina plataus asortimento žaidimų aikšteles vaikams. Įmonė sertifikuota pagal ISO9001:2008 kokybės standartą. Wallbarz produkcija yra pelniusi daugybę apdovanojimų Rusijoje bei kitose šalyse. Visi produktai turi CE bei TUV NORD sertifikatus. Wallbarz nuo pat mažų dienų padeda vaikams būti fiziškai aktyviems, ugdyti atskiras raumenų grupes, erdvinį suvokimą, bei moko vaikus kad sportas gali būti didžiausia pramoga. Su Wallbarz sienelėmis galima atlikti daugybę įvairiausių pratimų, žaisti skirtingus žaidimus, lavinti vaiko pusiausvyrą, vikrumą, tikslo siekimą. Šios sienelės padės vaikui labiau pasitikėti savo jėgomis, būti kūribingesniam, lavinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgudžius. Fizinis aktyvumas gerina ne tik fizinius rodiklius, tačiau puikia vysto vaiko pasąmonę. Vienas iš didžiausių Wallbarz produkcijos pliusų yra tai, kad ant sienelių treniruotis su vaikais gali ir tėveliai. Tokiu būdu sportas gali tapti bendra šeimos pramoga.

Didžiausia Wallbarz vaikų gimnastikos sienelė su karstyklėmis yra Wallbarz Jungle Dome. Šis modelis komplektuojamas kartu kopetėlėmis, laipiojimo virve, virvinėmis kopetėlėmis, supynėmis, bei horizontaliomis kopetėlėmis. Ši gimnastikos sienelė yra skirta 3 metų vaikams ir vyresniems. Jūsų mažylis gali žaisti valandų valandas šioje žaidimų aikštelėje, ir niekada neliesti žemės! Tėveliai taipogi gali žaisti kartu su savo vaikais, taip rodydami puikų pavyzdį savo mažyliams.

Wallbarz vaikų gimnastikos sienelė su karstyklėmis Jungle Dome gali atstoti Jūsų mažyliui namelį medyje. Ši gimnastikos sienelė įmontuojama namo ar buto viduje įstatant sienelę tarp grindų ir lubų. Jungle Dome yra didžiulis, užima beveik 2 m² grindų ploto, tai labiausia patinka vaikams, nes šiems reikia daug erdvės.

Maksimalus leistinas naudotojo svoris yra 100 kg

Pastatytos gimnastikos sienelės ilgis x plotis x aukštis: 2.19 x 0.98 x 2.315-3.0 m