-25% TOP

Vaikų gimnastikos sienelė WALLBARZ Family

  • 830WB4100156
  • Prekės ženklas: Wallbarz
216,75 €
289 €
vnt
Likutis < 5 vnt.
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Techninė informacija

Matmenys (I x P x A) 0.75 x 0.86 x 2.27-3.0 m
Maksimalus naudotojo svoris 100 kg

Aprašymas

Wallbarz kompanija buvo įkurta 1999m. Nuo įkūrimo pradžios, įmonė gamina plataus asortimento žaidimų aikšteles vaikams. Įmonė sertifikuota pagal ISO9001:2008 kokybės standartą. Wallbarz produkcija yra pelniusi daugybę apdovanojimų Rusijoje bei kitose šalyse. Visi produktai turi CE bei TUV NORD sertifikatus. Wallbarz nuo pat mažų dienų padeda vaikams būti fiziškai aktyviems, ugdyti atskiras raumenų grupes, erdvinį suvokimą, bei moko vaikus kad sportas gali būti didžiausia pramoga. Su Wallbarz sienelėmis galima atlikti daugybę įvairiausių pratimų, žaisti skirtingus žaidimus, lavinti vaiko pusiausvyrą, vikrumą, tikslo siekimą. Šios sienelės padės vaikui labiau pasitikėti savo jėgomis, būti kūribingesniam, lavinti bendravimo bei bendradarbiavimo įgudžius. Fizinis aktyvumas gerina ne tik fizinius rodiklius, tačiau puikia vysto vaiko pasąmonę. Vienas iš didžiausių Wallbarz produkcijos pliusų yra tai, kad ant sienelių treniruotis su vaikais gali ir tėveliai. Tokiu būdu sportas gali tapti bendra šeimos pramoga. Wallbarz sienelės neužima daug vietos, yra lengvai sumontuojamos. Wallbarz sienelės neužima daug vietos, yra lengvai sumontuojamos.

Aktyvaus vaiko džiaugsmui Wallbarz sukūrė vaikų gimnastikos sienelė Family, į kurios komplektaciją įeina gimnastikos žiedai ir laipiojimo virvė. Gimnastikos sienelė yra skirta 3 metų vaikams ir vyresniems.

Visi tėvai nori, kad jų vaikas būtų sveikas, bei aktyvus. Wallbarz tikina, kad jų produkcija padės jums ir jūsų vaikui pasiekti itin didelį aktyvumą. Didelis žaidimų bei pratimų pasirinkimas, kuriuos ir Jūs ir Jūsų vaikas gali atlikti su Wallbarz Family veikia vaiko raidos vystymąsi, sveikatą, judrumą ir koordinaciją. Vaikų gimnastikos sienelė Wallbarz Family įmontuojama namo ar buto viduje įstatant sienelę tarp grindų ir lubųarba tiesiog prisukama varžtais prie sienos. Sienelė yra labai kompaktiška, neužima daug vietos, tik 0,5 m² grindų ploto.

Maksimalus Leistinas svoris: 100 kg

Pastatytos gimnastikos sienelės ilgis x plotis x aukštis: 0.75 x 0.86 x 2.27-3.0 m