avatar

WALLBARZ | skorpionas.lt

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

 

Wallbarz kompanija buvo įkurta 1999m. Nuo įkūrimo pradžios, įmonė gamina plataus asortimento žaidimų aikšteles vaikams, skirtas naudoti vidaus bei lauko sąlygoms. Įmonė sertifikuota pagal ISO9001:2008 kokybės standartą. Wallbarz produkcija yra pelniusi daugybę apdovanojimų Rusijoje bei kitose šalyse.

Visi produktai turi CE bei TUV NORD sertifikatus.Wallbarz  nuo pat mažų dienų padeda vaikams būti fiziškai aktyviems, ugdyti atskiras raumenų grupes, erdvinį suvokimą, bei moko vaikus kad sportas gali būti didžiausia pramoga.Su Wallbarz sienelėmis galima atlikti daugybę įvairiausių pratimų, žaisti skirtingus žaidimus, lavinti vaiko pusiausvyrą, vikrumą, skatinti tobulėjimą , tikslo siekimą, ir kita. 

Šios sienelės padės vaikui labiau pasitikėti savimi, būti labiau nepriklausomam, kūrybingam ir bendraujančiam, juk fizinis aktyvumas gerina ne tik išorinius rodiklius, tačiau puikia vysto ir vaiko pasąmonę. Vienas iš didžiausių Wallbarz produkcijos pliusų yra tas, kad ant sienelių treniruotis su vaikais gali ir tėveliai. Tokiu būdu sportas gali tapti bendra šeimos pramoga.

Visos Wallbarz sienelės neužima daug vietos, yra lengvai sumontuojamos.