Elektrinis dviratis - puikus pasirinkimas!

Pavasaris. Saulė. Švelnus vėjelis plaukuose. Tik jūs, gamta ir Jūsų elektrinis dviratis! Argi ne nuostabus jausmas?

Važiuokite greitai, ilgai ir, svarbiausia, tausodami gamtą. Elektrinis dviratis – tai, ką privalote įsigyti šį pavasarį!

Ypač, jei iki šiol važinėjote taršiu automobiliu, nes Lietuvos Respublikos vyriausybė priėmė nutarimą, kad jau galima prašyti kompensacijos už seno ir taršaus automobilio sunaikinimą, įsigyjant elektrinį paspirtuką, dviratį ar viešojo transporto bilietą! (daugiau info: https://www.delfi.lt/verslas/transportas/kompensacija-isigyti-dvirati-ar-paspirtuka-pridavus-tarsu-automobili-nuo-kitos-savaites.d?id=84153061&fbclid=IwAR0RxmIS2dD3Bpn-cO0_C1pAeXhTkMJlArJeqhgQKayW85Hx_O8v4CbUmTM)

Tokios iniciatyvos siekia skatinti šių, itin ekonomiškų ir ekologiškų transporto priemonių naudojimą bei mažinti asmeninių automobilių kiekį miestų gatvėse. Nelikite abejingi ir jūs!


Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis elektrinį dviratį:

  • Elektriniu dviračiu galite nuvažiuoti daugiau, lengviau ir greičiau nei paprastu dviračiu. Su tokia transporto priemone lengvai įveikiamos ir kalnuotos vietovės, ir bekelės, ir ilgi atstumai, net jei esate fiziškai silpnesni. Vienu baterijos įkrovimu su elektriniu dviračių galite įveikti net iki 150km atstumą.
  • Daugeliu atveju elektrinis dviratis yra patogesnė transporto priemonė, nei automobilis. Visų pirma, jis padeda išvengti transporto spūsčių, nes galite važiuoti ne pagrindine gatve, o dviračių takais.
  •  Taip pat nesusidursite su parkavimo problemomis, dviratį pastatyti galėsite beveik bet kur, ir nereikės ieškoti automobilių stovėjimo aikštelės ir laisvų vietų joje. Be to, parkavimas bus visiškai nemokamas!
  • Jokių kuro, remonto ar automobilio draudimo mokesčių!
  • Na, ir svarbiausia, pridavus taršų automobilį galite gauti net iki 700 Eur kompensaciją elektriniam dviračiui įsigyti. Tad dabar turite galimybę vietoje paprasto gero dviračio už tą pačią kainą įsigyti puikų elektrinį dviratį. Šiai skatinimo priemonei iš viso numatyta net 5 mln. Eur.

 

Apžvelgus visus šiuos argumentus, galima daryti išvadą, kad automobilį iškeitus į elektrinį dviratį jums padėkos ne tik gamta, jūsų kūnas, bet ir piniginė!

 

Miesto, kalnų, hibridinių ar sulankstomų elektrinių dviračių galite įsigyti štai čia: https://www.skorpionas.lt/lt/katalogas/dviraciai/

Na, o jei prireiks pagalbos renkatis – drąsiai kreipkitės į mūsų konsultantus!

Susiję produktai