-23%

Elipsinis treniruoklis NORDICTRACK FREESTRIDE FS7i + iFit 1 metų narystė

 • 514ICNTEL21018
 • Prekės ženklas: Nordic Track
1851,08 €
2404 €
vnt
Šiuo metu šios prekės neturime. Kreiptis į konsultantą +37069921211
Atsiėmimas parduotuvėje: 0 €

Aprašymas

Perkant bėgimo takelį NORDICTRACK FREESTRIDE FS7i , papildomai gausite 12 mėnesių iFit COACH narystę (vertė 129,97 EUR)
Su iFit® galite pasirinkiti Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais arba interaktyvias treniruotes pagal Jūsų pomėgius. Daugiau apie iFit paskaityti galite čia

ATNAUJINTAS POŽIŪRIS Į NAMŲ TRENIRUOKLIUS!

Naujos kartos elipsinis treniruoklis - NordicTrack FREESTRIDE FS7i. Tai tarsi trys treniruokliai viename: steperis, elipsinis treniruoklis ir bėgimo takelis. Naudodami skirtingas treniruoklio funkcijas galėsite įdarbinti daugiau tikslinių raumenų grupių, taip paversdami treniruotę dar efektyvesne ir našesne. Su NordicTrack FREESTRIDE FS7i ir iFit® Coach interaktyvia treniruočių platforma susikurk asmeninę treniruotę arba pasirink garsių pasaulių trenerių sukurtas treniruotes neišeidamas iš namų. Šis treniruoklis puikus pasirinkimas neturintiems daug vietos, tačiau norintiems patogiai sportuoti namuose. Dėl savo savybių ir funkcionalumo, NordicTrack FREESTRIDE FS7i Jūsų treniruotę pavers ne tik naudinga, bet ir malonia.

 • Jutiminis ekranas 7‘‘ Smart HD
 • Reguliuojama įkalnė 10°
 • Neribotas skaičius treniruočių programų naudojant
 • Pridedama iFit® treniruočių platforma
 • Planšetės ir gertuvės laikiklis
 • 24 pasipriešinimo lygių
 • Žingsnio ilgis 81 cm (automatiškai reguliuojamas)
 • Transportavimo ratukai
 • Ventiliatorius AutoBreeze™
 • Pridedamas kardio diržas

Trys treniruokliai viename

NordicTrack FREESTRIDE FS7i puikus pasirinkimas norint turėti kelis treniruoklius, bet neturint jiems vietos. Šis treniruoklis steperis, elipsinis treniruoklis ir bėgimo takelis viename. Treniruoklis automatiškai prisitaiko prie jūsų judėjimo, taip į treniruotę įjungdamas skirtingas tikslines raumenų grupes.

Jutiminis ekranas

Itin patogus ir funkcionalus 7“ Smart HD jutiminis ekranas. Dideli ir patogus ekranai - tai viena iš išskirtinių treniruoklio bruožų, kuriuos nuolat tobulina gamintojas. Jų tikslas, kad vartotojai jaustų malonumą sportuodami. NordicTrack FREESTRIDE FS7i ekrane galėsite stebėti visą treniruotės statistiką ( įveiktą atstumą, sudegintas kalorijas, reguliuoti įkalnę), palaikyti tinkamą širdies ritmą ir naudotis iFit® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

Reguliojama įkalnė

Šio treniruoklio išskirtinumas – reguliuojama įkalnė net iki 10°. Pasvyrimo kampas jums leis sudeginti daugiau kalorijų ir treniruotę paversti dar efektyvesne. O su iFit® Coach įkalnė reguliuosis automatiškai pagal pasirinktą maršruto reljefą.

Sklandus veikimas

Šis treniruoklis su 9 kilogramų smagračiu ir magnetine pasipriešinimo sistema pasižymi sklandžiu ir tolygiu veikimu. Tvirta treniruoklio konstrukcija atlaiko iki 135 kg apkrovą.

Patogus naudotis

NordicTrack FREESTRIDE FS7i treniruoklis lengvai ir patogiai transportuojamas specialių ratukų pagalba. Optimalus žingsnio ilgis ir plati, reguliuojama pėdos atrama suteiks jūsų treniruotei išskirtinio komforto. Ventiliatoriai leis jums atsigaivinti ir prailginti treniruotės laiką. O įmontuotos dvi garso kolonėlės - mėgautis mėgstama muzika.

Automatinis reguliavimas

Reguliuoti žingsnio ilgį su šiuo treniruokliu visiškai paprasta, treniruoklis automatiškai prisitaiko prie jūsų tempo bei žingsnių ilgio.

Širdies veikla

Treniruoklio rankenose įmontuoti EKG pulso sensoriai leis nuolat stebėti ir sekti širdies ritmą treniruotės metu. Taip pat yra galimybė naudoti kardio diržą, kuris pridedamas prie treniruoklio.

iFit® Coach interaktyvi treniruočių platforma

Elipsinis treniruoklis NordicTrack FREESTRIDE FS7i suderinamas su iFit® Coach (interaktyviu asmeniniu treneriu).

iFit® - tai revoliucinis namų fitneso prekinis ženklas, sukurtas žvelgiant į ateitį. iFit® suteiks neribotas treniruočių galimybes ir taps geriausiu pagalbininku ne tik sportuojant, bet ir kasdieniame gyvenime. Ši platforma apjungia platų treniruočių programų ir įrenginių su iFit® pasirinkimą, Google Maps™ treniruočių maršrutus, asmenines treniruotes su geriausiais pasaulio treneriais, interaktyvias treniruotes pagal Jūsų miego, mitybos ir aktyvumo įpročius, automatinį statistikos stebėjimą ir daug kitų galimybių.

Treniruotės bet kuriame pasaulio krašte

 • Turėsite galimybe pakeliauti po egzotiškiausias pasaulio šalis. Šiandien norite bėgti Havajuose? Jokių problemų! Pažadame, kad bėgimas jums tikrai neprailgs.
 • Interaktyvų treneris su jumis bus visą treniruotę.
 • Galimybė treniruotei panaudoti papildomą inventorių

Grupinė treniruotė tiesiog namuose

 • Esate pripratę ir pamėgę grupines treniruotes sporto klube? Jokių kliūčių – su iFIT® Coach grupinėse treniruotėse galėsite dalyvauti tiesiog namuose.
 • Puikus ir energingas treneris jus nuolat motyvuos.

„LIVE“ treniruotės

Treniruotės su tiesiogine transliacija – taip dabar tai įmanoma su iFIT® Coach interaktyvia treniruočių platforma.

iFIT® Coach visada turi prieigą prie populiariausių ir žinomiausių dainų grojeraščio, todėl turėsite galimybę sportuoti su muzika ir gera nuotaika.

Nordic Track - daugiau nei 25 metus klestintis ir tobulėjantis prekinis ženklas iš už Atlanto, kurio gaminami bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai ir dviračiai treniruokliai, pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu dizainu. Jungtinėse Amerikos Valstijose net 50 % bėgimo takelių yra parduodama būtent NordicTrack, o juos rekomenduoja net populiariausi fizinio parengimo treneriai iš JAV!

Su šiais treniruokliais suderinamos interaktyvios treniruočių platformos iFIT® Coach - dėka, Jūs keliausite po pasaulį neišeidami iš savo namų, o treniruotės neprailgs, nes jos bus dinamiškos ir super motyvuojančios, juk treniruositės su geriausiais pasaulio treneriais!

Kodėl verta sportuoti:

 • Mokslininkų įrodyta, kad bent 10 min. sporto pakelia nuotaiką visai dienai.
 • Sportas stiprina imuninę sistemą. Todėl reguliariai sportuojantys mažiau serga.
 • Geresnis fizinis pasirengimas ir savijauta. Treniruotės metu stiprinami raumenys ir gerinama sąnarių būklė.
 • Sportas – ilgaamžiškumo receptas. Sportuojant gerėja širdies darbas, stiprėja kaulai, išgydomas/ nugaros skausmas.
 • Sportuojant žmogaus smegenys gauna papildomai deguonies, todėl gerėja jų veikla. Medicinoje atlikti tyrimai tik patvirtina informaciją, kad žmonės tampa kūrybiškesni, žvalesni, jų dieną neima miegas.

Bėgimo takelis - laimėtų populiarumo varžybas ir tam yra svarios priežastys. Tai daugiausiai kalorijų padedantis sudeginti treniruoklis. Intensyviai žingsniuojant 100 kalorijų neteksite jau po 1,5 km.

Patogus jis ir norint individualizuoti intensyvumą: greitis reguliuojasi nuo lėto ėjimo iki greito bėgimo, apkrovas didinti galima ir renkantis skirtingo aukščio įkalnes.

Elipsinis treniruoklis – bene populiariausias kardio treniruoklis, puikiai tiksiantis jūsų namuose. Elipsiniai treniruokliai stiprina širdį, kojų, sėdmenų, nugaros ir rankų raumenis, tačiau ypač mažai apkrauna nugarą ir sąnarius.

Techninė informacija

Garantija 24 mėn.
Matmenys (I x P x A) 148 x 75 x 188 cm
Maksimalus naudotojo svoris 135 kg
Transportavimo ratukai Yra
Maitinimo šaltinis 120V 60Hz
Pulso matavimas Pulso jutikliai rankenose, širdies ritmo diržas (pridėtas)
Smagračio svoris 9 kg
Stabdymo sistema Magnetinė
Apkrovos reguliavimo lygiai 24 lygių su SMR (tylus magnetinis pasipriešinimas) sistema;
Ekranas 7" Smart HD lietimui jautrus ekranas
Treniruoklio svoris 109 kg
Žingsnio ilgis Reguliuojamas iki 81 cm
Papildomos treniruočių programos Neribotas su iFit interaktyvia treniruočių platforma (pridėta)