avatar

JĖGOS STAKLĖS

Rodyti po: 48 72 96 120

Jėgos staklės

 

Kaip ir sako pats pavadinimas, jėgos staklės yra sporto įtaisai, skirti būtent tam tikrų raumenų grupių pajėgumui didinti. Įsigijus jėgos stakles galima sportuojant stiprinti pačius įvairiausius raumenis. Dažniausiai šios staklės pasižymi universalumu ir yra pritaikytos patiems įvairiausiems pratimams. Skorpiono takas parduotuvėje internetu galite įsigyti įvairias Kettler, Toorx, Nordictrack gamintojų jėgos stakles patraukliomis kainomis. Parduodamos ne tik pilnos staklės, tačiau ir modulinės jų konstrukcijų dalys!

 

Jėgos staklės – jų nauda

 

Jėgos staklės leidžia sportuojančiam asmeniui labai sutvirtinti norimą raumenų grupę arba net kelias grupes. Renkantis tokias treniruotes ir tokius pratimus, kurie orientuoti į jėgą – gaunate daug naudos savo fizinei ir emocinei sveikatai.

Paimkime pavyzdį – Kettler Fitmaster 3 jėgos stakles. Šis staklių modelis gali padėti vienu metu treniruoti rankų, krūtinės, pečių, kojų ir kelias kitas raumenų grupes. Taigi, įsigiję tokį įrenginį savo namuose galėsite atlikti kone pilną viso kūno treniruotę vos prie vienų staklių. Toks įrenginys taip pat naudingas ir sporto klubams, nes yra multifunkcinis ir gali patenkinti daugybės naudotojų poreikius.

Taigi, užuot pirkus įvairius skirtingus įrenginius arba svarmenis vis kitas raumenų grupes treniruojantiems pratimams, iš vieno įrenginio galite gauti visą naudą, kurios reikia sportuojant namuose. Sporto ekspertai bei treniruotes sudarantys specialistai tvirtai rekomenduoja investuoti būtent į jėgos stakles, jeigu siekiate sustiprinti savo kūną ir gauti maksimalius rezultatus iš treniruočių namų erdvėje. Tačiau jie tinka ne tik namams. Maloniai padėsime išsirinkti geriausią variantą ir sporto klubams ar sporto salių atstovams!

Sportuojant su jėgos staklėmis galite gauti labai įvairią naudą savo kūnui. Atliekant pratimus galima mažinti blogojo cholesterolio kiekį, o tuo pačiu ir cukrinio diabeto riziką. Aktyvus sportas prisideda ir prie kraujotakos sistemos ligų tikimybės mažėjimo, gali padėti kovoti su aukštu kraujo spaudimu bei slopinti streso bei nerimo poveikį nervų sistemai.

 

Jėgos staklės mūsų asortimente

 

Skorpiono takas internetinėje parduotuvėje galima rasti TOORX, Kettler, Nordic Track ir Everfit gamintojų gaminamas stakles bei priedus ir/ar modulius atskiroms staklėms. Tad asortimente yra ne tik pilnos staklės, bet ir konkrečios jų dalis ir priedai, su kuriais galite padidinti esamos įrangos funkcionalumą arba įsigyti būtent tai, ko jums labiausiai reikia.

Premium segmento staklės šioje kategorijoje turi ne tik tvirtą konstrukciją, tačiau ir daugybę priedų, kurie leis kiekvieną treniruotę pasiekti norimų (ar net geresnių) rezultatų bei optimizuoti sporto režimą taip, kad pavyktų sportuoti maksimaliai naudingai.  Kadangi šie įrengimai gali treniruoti ne vieną, o daugelį raumenų grupių, tai labai svarbu rasti tokį įrenginį, kuriam netrūksta tų funkcijų arba tų savybių, kurios naudingos jums. Pavyzdžiui, Noridtrack Fusion CST staklės parduodamos kartu su nemokama 12 mėnesių specializuotos sporto programos iFit Coach naryste (per 120 eurų vertės!). Aukščiausios klasės jėgos staklės atstoja kone visą treniruotę sporto salėje, tad namuose tai bus puikus pirkinys, vadinamas tikra sportavimo revoliucija buityje!

 

D.U.K.

 

Kokius raumenis treniruoja jėgos staklės?

 

Kaip jau minėjome, tikrai ne visos prekės šioje kategorijoje yra vienodos. Būtent dėl šios priežasties jėgos staklės gali treniruoti labai skirtingas raumenų grupes, priklausomai nuo to, kokią mintį ir idėją turėjo gamintojas, kurdamas būtent tą produktą.

Dažniausiai jėgos staklės apjungia rankų, pečių, nugaros, krūtinės, pilvo ir kojų raumenų grupių treniruotes. Pačios aukščiausios kategorijos staklės suteikia galimybę padaryti beveik viso kūno treniruotę, todėl kai kam toks pirkinys atima poreikį lankyti sporto salę, nes visus pratimus pavyks padaryti namuose. Lyginant naudą su įkainiais, galima pasakyti, kad turbūt visų Skorpiono takas parduodamų jėgos staklių kainos ir kokybės santykis yra puikus!

 

Kiek kainuoja jėgos staklės?

 

Visiškai bazinės jėgos staklės, kuriose nėra jokių papildomų prietaisų, kainuoja maždaug nuo 229 eurų. Priedų ir aksesuarų staklėms kainos prasideda nuo 159 eurų, o staklių moduliai – nuo 335 eurų. Aukščiausios klasės jėgos staklės su daugybe priedų ir galimybe treniruoti įvairias raumenų grupes kainuoja nuo maždaug 369 eurų, tačiau nesunkiai perkopia ir į keturženkles kainas už ypatingai ergonomiškus arba ypatingai daug priedų turinčius įrenginius.

 

Kaip išsirinkti jėgos stakles, į ką atkreipti dėmesį?

 

Kuomet renkatės tokio tipo stakles, dėmesį reikėtų atkreipti ne tik į kainą, tačiau ir į jų funkcionalumą bei ergonomiką. Namams tikriausiai norisi lengvai talpinamo, mobilaus ir paprastai prižiūrimo bei montuojamo įrenginio. Atsivėrus bet kurios prekės puslapį galėsite perskaityti jos techninę charakteristiką ir sužinoti visus aktualius matmenis.

Kas liečia funkcionalumą – be abejonės norėtųsi įsigyti tokias stakles, kurios leistų treniruoti kuo daugiau ir kuo įvairesnes raumenų grupes. Šis punktas turėtų būti bene pats svarbiausias priimant sprendimą.