avatar

TINKLINIO KAMUOLIAI

Rodyti po: 48 72 96 120

Tinklinio kamuoliai

 

Tinklinis – tiek patalpų, tiek paplūdimio sportas, kuris turi gausų gerbėjų ratą visame pasaulyje. Šį žaidimą gali žaisti ir mėgėjai, ir profesionalai. Svarbiausia – surinkti žaidėjus, rasti tinkamą vietą (aikštelę) ir turėti gerą kamuolį. Ko gero geriausius tinklinio kamuolius gamina pasaulinio garso prekės ženklas Molten. Būtent Molten tinklinio kamuolys atitinka oficialius dydžio ir svorio standartus, kad žaidimas būtų smagus, malonus ir teiktų maksimalias emocijas.

 

Tinklinio kamuoliai mūsų asortimente

 

Skorpiono takas parduotuvėje internetu galite įsigyti pačių įvairiausių tinklinio kamuolių paplūdimio tinkliniui ir žaidimui patalpose. Prekiaujame bene garsiausio kamuolių gamintojo – Molten produkcija, kuri pelniusi žaidimo mylėtojų ir profesionalų pripažinimą, naudojama visuose turnyruose. Molten yra oficialus JAV tinklinio asociacijos ir NCAA – JAV aukštųjų mokyklų atletikos asociacijos patalpų tinklinio partneris, gaminantis ir tiekiantis kamuolius šioms varžyboms. Tai yra pasauliniu mastu atpažįstamas prekės ženklas.

Skorpionas.lt parduotuvėje esantys tinklinio kamuoliai nėra tik paprastas gaminys. Gamintojas labai daug investuoja į tai, kad jie būtų patvarūs, turėtų visas reikiamas fizines charakteristikas tinklinio kamuoliui ir išsiskirtų savo dizainu. Būtent remiantis šiomis savybėmis ir reikėtų priimti sprendimą dėl to, kuris tinklinio kamuolys jums tiks labiausiai.

Negana to, mūsų parduotuvėje rasite gausų tinkliniui skirtų prekių asortimentą, ne tik kamuolius. Žaidėjai, treneriai ir tinklinio klubai galės rasti gausų aksesuarų, apsaugų, treniruotėms skirto inventoriaus bei net tinklinio tinklų asortimentą. Patraukli produkcijos kaina leis rasti geriausią pasirinkimą sportiškiems namams arba sporto klubams, kuriuose yra ir tinklinio aikštelė.

 

Tinklinio kamuolių kainos

 

Tinklinio kamuolių kainos prasideda vos nuo keliolikos eurų. Kiek žemesne kaina paprastai pasižymi paplūdimio tinklinio kamuoliai. Brangiau kainuoja patalpose skirto žaisti tinklinio kamuolys. Na, o didžiausia kaina – oficialius reglamentus atitinkančio kamuolio. Priklausomai nuo gamintojo (Molten – bene vienvaldis rinkos lyderis) ir to, iš kokių medžiagų kamuolys pagamintas, kainos svyruoja nuo keliolikos, iki maždaug 70 eurų. Mes užtikriname, kad Skorpiono takas internetinėje parduotuvėje rasite platų kamuolių asortimentą geriausia kaina. Tiek mėgėjai, tiek profesionalai nesunkiai ras sau tinkamą kamuolį ar kamuolius ir galės smagiai žaisti tinklinį, organizuoti turnyrus, treniruotes, mėgautis žaidimu.

 

D.U.K.

 

Kuo skiriasi tinklinio kamuoliai?

 

Tinklinio kamuoliai paprastai skiriasi savo tipu, medžiaga, iš kurios yra pagaminti ir dizainu. Apie dizainą kalbėt per daug nėra verta, nes tai – unikalus ir labai subjektyvus kriterijus. Vieni kamuoliai bus ryškesni, o kiti – vienspalviai arba labai paprastai atrodantys.

Dažniausiai tinklinio kamuoliai yra skirstomi į du tipus – tuos, kurie skirti žaisti salėje ir lauke (paplūdimyje). Abu tipai gali būti gaminami iš gumos, dirbtinės arba natūralios odos. Kamuoliai gali būti ir skirti jaunesniems žaidėjams (mažesni ir lengvesni), ir moterų tinkliniui (taip pat šiek tiek mažesni ir lengvesni už vyrų turnyrinius kamuolius).

 

Koks tinklinio kamuolio svoris?

 

Įprastas tinklinio kamuolys turi sverti tarp 260 ir 280 gramų. Tokį svorį apibrėžia oficialios tinklinio taisyklės. Visų oficialių tinklinio varžybų kamuoliai turi atitikti tokią svorio charakteristiką. Tad, jeigu jums kyla klausimas – „Kiek sveria tinklinio kamuolys?“, pasikartosime, kad atsakymas – tarp 260 ir 280 gramų.

Šalia svorio taip pat reikia žinoti ir kamuolio apimtį. Apimtis oficialiam, standartiniam salės tinklinio kamuoliui yra numatyta taisyklėse – 65-67cm. Paplūdimio tinklinio kamuoliai yra vos vos didesni – nuo 66 iki 68cm.

Na ir galiausiai dar reikėtų išskirti kamuolių savybes, kurios, kartu su svoriu ir apimtimi, taip pat vaidina svarbų vaidmenį. Salės kamuoliai, pagal oficialų reglamentą, turi būti klijuoti, o ne susiūti (paprastai pastaruoju būdu gaminami pigesni, paprastesni kamuoliai). Jie turi glotnesnį paviršių ir dėl to geriau tinka žaidimui ant dangos. Paplūdimio tinklinio kamuoliai yra vos sunkesni, kad geriau atsispirtų vėjui ir kitam aplinkos poveikiui. Jie bus patvaresni, turės grublėtą paviršių ir pasižymės atsparumu vandeniui.

 

Kaip išsirinkti tinklinio kamuolį?

 

Tinklinio kamuolį rinkitės pagal jo tipą ir kainą. Jeigu norite tiesiog smagiai žaisti arba turėti ką pasiimti į išvyką ar kelionę – rinkitės pigesnį lauko tinklinio kamuolį. Na, o, jeigu jums reikia aukščiausios kokybės ir profesionalaus salės tinklinio kamuolio, tuomet dairykitės į oficialius reglamentus atitinkančius Molten salės tinklinio kamuolius!