avatar

DVIRAČIAI TRENIRUOKLIAI

Rodyti po: 48 72 96 120

Dviratis treniruoklis – efektyvus pasirinkimas tiems, kurie nori patogiai ne tik pagražinti kūno linijas, bet ir pasirūpinti geresne sveikata. Tikriausiai todėl juos mėgsta daugelis sportuojančių. Skorpionas.lt siūlo platų šios sporto įrangos pasirinkimą.

 

Ergonomiškas dizainas – komfortui užtikrinti

 

Treniruoklis dviratis pasižymi ergonomišku dizainu, todėl yra itin patogus. Reguliuojamas vairas ir sėdynė leidžia pasirinkti sau labiausiai tinkančią padėtį. Be to, kai kurie treniruokliai turi gertuvės laikiklį ir transportavimo ratukus. Jie padeda nesudėtingai perkelti priemonę į norimą vietą.

 

Ant pedalų esantys dirželiai užtikrina stabilumą, todėl kojos nenuslysta net ir intensyviai minant. Tam, kad treniruotės būtų dar komfortiškesnės ir smagesnės, įmontuoti dvigubi garsiakalbiai ir ventiliatoriai. Jie maloniai vėsina ir neleidžia perkaisti.

 

Efektyvus būdas skirtingiems kūno raumenims stiprinti

 

Dviratis treniruoklis ne tik patogus, bet ir funkcionalus. Jį minant stiprinami įvairūs raumenys: sėdmenų, šlaunų, blauzdų ir kiti. Taip pat didinama ištvermė, gerinama medžiagų apykaita. Sportuojant sąnariai nepatiria didelės apkrovos, todėl tai šauni alternatyva negalintiems bėgioti. Treniruoklis dviratis leidžia ne tik sudeginti daug kalorijų, bet ir sustiprinti skirtingus kūno raumenis.

 

Modernumu žavintys sprendimai

 

Kai kurie dviračiai turi išmanius jutiminius ekranus, kuriuose galima stebėti nuostabius gamtos vaizdus arba garsių pasaulio trenerių užsiėmimus. Tai suteikia nepakartojamų pojūčių ir motyvuoja – juk judėti kartu su bendraminčiais kur kas smagiau. Moderni programinė įranga leidžia treniruotes paversti dinamiškesnėmis ir efektyvesnėmis. Be to, galima išbandyti ir skirtingus maršrutus kalnų keliukais ar pan. Sporto programos nuolat atnaujinamos, todėl jaudintis dėl rutinos tikrai neverta.

 

Skirtingi pasipriešinimo lygiai

 

Dviratis treniruoklis turi daug skirtingų pasipriešinimo lygių. Atsižvelgiant į fizinį pajėgumą, galima pasirinkti sau labiausiai tinkantį. Reguliuojama įkalnė imituoja natūralius reljefo nelygumus ir suteikia papildomą pasipriešinamą. Todėl treniruotės tampa dar įvairesnės ir įdomesnės. Itin patogu tai, kad jų metu galima reguliuoti krūvį – esant poreikiui padidinti arba sumažinti.

 

Įvairių rodmenų stebėjimas

 

Treniruoklis dviratis suteikia galimybę stebėti įvairius rodmenis:

 

  • laiką,
  • greitį,
  • įveiktą ir bendrą trasos atstumą,
  • mynimo dažnį,
  • pulsą.

 

Kai kurios priemonės rodo ir skirtingas treniruotės zonas: ištvermės, tempo ir piko. Remiantis tuo lengviau įvertinti patiriamą krūvį ir fizinę būklę.

 

DUK

 

Kodėl tokie treniruokliai – tinkamas pasirinkimas sveriantiems daugiau?

 

Bėgiojant sąnariai patiria didelį krūvį, todėl ši sporto rūšis gali būti ne pats tinkamiausias pasirinkimas didesnio svorio žmonėms. Minant dviratį treniruoklį yra sėdima, todėl sąnariams tenkanti apkrova – kur kas mažesnė. Dėl to sumažėja skausmo ar traumų tikimybė.

 

Ar dviratis treniruoklis tinkamas reabilitacijai?

 

Taip, šio tipo treniruokliai pakankamai dažnai naudojami reabilitacijai. Pagal fizinį pajėgumą ir poreikius galima pasirinkti norimą mynimo intensyvumą. Dėl šios priežasties dviračius treniruoklius gali naudoti vyresni asmenys ir besiskundžiantys nugaros skausmais.

 

Kiek kcal sudeginama minant tokį dviratį?

 

Per valandą sudeginamų kcal priklauso nuo daugybės aspektų, visų pirma – jūsų svorio. Sveriantys daugiau per tą patį laiko tarpą sunaudoja daugiau energijos. Treniruotės metu sudeginamos kilokalorijos taip pat priklauso nuo pasirinkto pasipriešinimo ir mynimo tempo. Preliminariai apskaičiuota, kad 80 kg sveriantis žmogus, minantis 50 W galingumo dviratį, sudegina maždaug 240 kcal.

 

Kokius aspektus įvertinti renkantis treniruoklį namams?

 

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar dominantis dviratis treniruoklis laisvai tilps jūsų namuose. Todėl atidžiai įvertinkite jo konstrukciją, svorį ir matmenis. Nerekomenduojama didelio treniruoklio stengtis įsprausti į pernelyg mažą erdvę – tuomet juo naudotis bus tiesiog nepatogu. Taip pat nepamirškite įvertinti kitų įrenginio charakteristikų: gamintojo, kainos, maksimalaus juo besinaudojančios žmogaus svorio, programų ir papildomų privalumų. Tuomet bus kur kas lengviau apsispręsti.

 

Domina dviračiai treniruokliai ar kita sporto įranga? Kreipkitės į Skorpionas.lt specialistus. Padėsime išsirinkti jums reikalingas priemones ir pasirūpinti aktyvesne gyvensena. Juk tai – vienas iš svarbiausių dalykų, padedančių palaikyti gerą psichologinę ir fizinę sveikatą.