avatar

TRENIRUOKLIAI

DVIRAČIAI TRENIRUOKLIAI
ELIPSINIAI TRENIRUOKLIAI
BĖGIMO TAKELIAI
IRKLAVIMO TRENIRUOKLIAI
JĖGOS STAKLĖS
UNIVERSALŪS SUOLIUKAI
PROFESIONALŪS TRENIRUOKLIAI
TRENIRUOKLIŲ PRIEDAI IR AKSESUARAI
Rodyti po: 48 72 96 120

 

Treniruoklių pasirinkimas šiuo metu išties didžiulis. Kiekvienas sportuojantis tikriausiai turi bent vieną savo mėgstamiausią: dviratį, bėgimo takelį ar kitą. Juos ir dar daugiau galite rasti plačiame Skorpionas.lt asortimente. Kviečiame sužinoti apie mūsų pasiūlą daugiau.

 

DVIRAČIAI – NUO STANDARTINIŲ TRENIRUOKLIŲ IKI ERGOMETRŲ

 

Vienas iš populiariausių variantų, kuriuos renkasi pakankamai didelė dalis sportuojančių, yra dviračiai. Juose integruoti matuokliai leidžia patogiai stebėti skirtingus rodiklius:

 

 • laiką,
 • įveiktą atstumą,
 • greitį,
 • mynimo dažnį,
 • pulsą.

 

Tai padeda lengviau pasirinkti adekvatų krūvį ir įvertinti savo kūno būklę. Kai kurie dviračiai turi reguliuojamą 20 % įkalnę ir 10 % nuokalnę, daug skirtingų pasipriešinimo lygių, jutiminį ekraną – tai padeda užtikrinti dar efektyvesnes treniruotes. Patogumo suteikia ergonomiška sėdynė ir pedalai, gertuvės laikiklis.

 

Tokie treniruokliai puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek sportuojantiems jau ilgą laiką. Reguliariai jais naudojantis galima ne tik pagražinti kūno formas, bet ir pagerinti širdies veiklą ir padidinti ištvermę. Dviračių ergometrų apkrova matuojama vatais (kas 5 W), todėl jie ypač tinka reabilitacijai.

 

DAUGELIO FAVORITAS – ELIPSINIS TRENIRUOKLIS

 

Asortimente gausu ir daugelio pamėgtų elipsinių treniruoklių. Jie pasižymi išskirtiniu funkcionalumu ir universalumu, todėl puikiai tinka visam kūnui treniruoti. Modernios priemonės turi LCD ekraną, planšetės ir gertuvės laikiklį. Galima pasirinkti įvairias treniruočių programas ir skirtinus pasipriešinimo lygius. Rankenose įmontuoti EKG pulso jutikliai leidžia stebėti ir sekti širdies ritmą. Elipsiniai treniruokliai su priekiniu smagračiu ir magnetine pasipriešinimo sistema veikia itin sklandžiai ir tolygiai.

 

UNIVERSALIEJI BĖGIMO TAKELIAI

 

Bėgimo takelius gerai žino tiek sportuojantys, tiek ne. Jie turi funkcionalius valdymo skydus ir ekranus, kur galima lengvai pasirinkti norimus treniruotės parametrus: įkalnę, greitį ir panašiai. Dauguma šio tipo priemonių sukurtos taip, kad jas būtų patogu naudoti namuose. Pakėlimo funkcija leidžia saugiai sulenkti bėgimo takelį į vertikalią padėtį – tuomet jį lengva transportuoti.

 

IRKLAVIMO TRENIRUOKLIS – NORINTIEMS KAŽKO NAUJO

 

Norintiems išbandyti kažką naujo verta apsvarstyti irklavimo treniruoklius. Juose esantis kompiuteris pateikia įvairius rodmenis

 • yrių skaičių per minutę,
 • bendrą yrių skaičių,
 • treniruotės laiką,
 • generuojamą energiją.

Tokio tipo treniruokliai padeda aktyvuoti visus kūno raumenis, todėl fizinė veikla tampa dar efektyvesnė. Apkrovos lygių sistema leidžia pasirinkti individualų krūvį.

 

DIDELIS IR KITŲ PRIEMONIŲ PASIRINKIMAS

 

Elektroninės parduotuvės Skorpionas.lt asortimente galima rasti ir kitokių treniruoklių, tokių kaip:

 

 • jėgos staklės,
 • universalūs suoliukai,
 • profesionalams skirta įranga.

 

Kiekvienas, norintis paįvairinti rutiną ar tiesiog įsigyti sau labiausiai patinkančią priemonę, gali tai padaryti itin paprastai. Be to, internetu galima užsisakyti ir treniruokliams skirtų priedų, pavyzdžiui, pulso matuoklių, kardiodiržų, traukos rankenų ir panašiai.

 

DUK

 

Ar prekės pristatomos į namus?

 

Taip. Skorpionas.lt įsigytos prekės gali būti pristatomos į namus. Šios paslaugos kaina priklauso nuo prekės svorio. Pristatymas vykdomas visoje Lietuvoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Taip pat teikiame nemokamą prekių atsiėmimo paslaugą – tereikia atvykti į mūsų parduotuvę Panevėžyje. Su visomis pristatymo ir prekių atsiėmimo sąlygomis galite susipažinti šiame puslapyje.

 

Kokie treniruokliai namams tinkamiausi?

 

Specialistai akcentuoja, kad, norint saugiai ir efektyviai sportuoti namuose, reikėtų derinti kardio ir jėgos treniruotes. Todėl renkantis sporto inventorių namams svarbu pasirūpinti, kad galutinį komplektą sudarytų tiek kardio, tiek jėgos treniruokliai.

 

Ką reikėtų žinoti apie elipsinius treniruoklius?

 

Norint išsirinkti sau tinkamą treniruoklį, pravartu prisiminti keletą dalykų:

 

 • Jie puikiai tinka kamuojamiems sąnarių problemų.

 

 • Paprastai toks treniruoklis kūnui sukelia mažiausiai streso, tačiau tai priklauso nuo pasirinkto treniruotės intensyvumo.

 

 • Elipsinis treniruoklis lavina lankstumą, ištvermingumą.

 

 • Toks treniruoklis padeda efektyviai deginti kalorijas.

 

Žinant šiuos kertinius faktus apie elipsinius treniruoklius, bus lengviau apsispręsti, ar jis tinkamas ir jums. Mūsų specialistai visuomet pasiruošę patarti ir papildomai padėti, tad prireikus nedvejodami susisiekite.

 

Kaip išsirinkti kardio treniruoklį?

 

Kardio treniruokliai – puikus sprendimas stokojantiems laiko lankytis sporto klubuose. Renkantis tokio tipo treniruoklį, labai svarbu įvertinti, ar priemonė patogi. Tai galite padaryti ir mūsų fizinėje parduotuvėje, ir tiesiog atsižvelgę į gaminio matmenis, galimybę reguliuoti tam tikras dalis. Taip pat svarbu apsvarstyti, kokiomis apkrovomis jį naudosite ir, žinoma, jo dydį – ar naujasis pirkinys tilps jam paskirtoje namų zonoje.

 

Kuo skiriasi treniruokliai „iš ekspozicijos“ nuo įprastai parduodamų?

 

Sporto treniruokliai internetu, esantys kategorijoje „Treniruokliai iš ekspozicijos“, buvo demonstruojami parduotuvėse. Todėl ant jų gali būti minimalių įbrėžimų ar naudojimo žymių. Nepaisant to, šioms prekėms suteikiama 24 mėn. garantija.

 

Ieškote sporto įrangos savo treniruotėms. Skorpionas.lt specialistai turi jums ką pasiūlyti. Iškilus klausimams, nedvejodami kreipkitės – pakonsultuosime ir padėsime apsispręsti. Patikimi ir funkcionalūs treniruokliai pigiau – priemonės, galinčios padėti pasiekti dar geresnę fizinę formą.