Apie įmonę

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UAB „Skorpiono Takas“ yra viena didžiausių sporto įrangos ir spausdintuvų eksploatacinių medžiagų tiekėjų Baltijos šalyse. Pradėjusi savo veiklą 1992 metais, ST įmonių grupė šiemet atšventė savo 25-erių metų sukaktį. Įmonėje nuolatos dirba apie 50 darbuotojų, o įmonės finansiniai rodikliai yra stabilūs ir kasmet augantys.

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys:

  • Sporto prekės ( treniruokliai, fitneso, įvairių sporto šakų įnventorius bei drabužiai).
  • Biuro prekės ir spausdintuvų eksploatacinės medžiagos (Citizen skaičiuotuvai, spausdintuvų dalys, 3D spausdintuvai ir aksesuarai).

Ilgus metus vysčiusi mažmeninę ir didmeninę prekybą, prieš keletą metų įmonė susikoncentravo tik į didmeninę prekybą. Tiesiogiai atstovaujami žinomi pasauliniai prekiniai ženklai suteikė galimybę veikti įvairiuose segmentuose: nuo prekybos tinklų iki asmeninių trenerių, nuo regioninių parduotuvių iki didžiųjų sporto federacijų. UAB „Skorpiono Takas“ veikla išplėsta Lietuvoje ir daugelyje kaimyninių šalių.

Kryptingai auganti įmonė turi išvystytą logistikos padalinį, todėl daugelį sandėliuojamų prekių gali pristatyti sekančią darbo dieną. Įmone jau daugelį metų pasitiki tokie prekiniai ženklai kaip MOLTEN, DUNLOP, KETTLER, BECO, CITIZEN ir kiti.

UAB „Skorpiono Takas“ aktyviai remia jaunuosius Lietuvos sportininkus ir lygas bei federacijas, iš kurių galima paminėti LKL, LKF, MKL, LTS ir kitas. Įmonės ir jos partnerio DUNLOP remiami jaunieji tenisininkai užima pirmąsias reitingo vietas šalyje ir yra pirmuosiuose dešimtukuose Pasaulyje.

Siekdama, kad lietuviai gyventų aktyvų gyvenimo būdą ir turėtų galimybę pigiau nusipirkti aukštos kokybės sporto įrangos, UAB „Skorpiono Takas“ atnaujino savo elektroninę parduotuvę. Joje tiesiai iš sandėlių galite įsigyti išparduodamas prekes, susipažinti su asortimento naujienomis, pasirinkti iš plataus asortimento palaikomų ar užsakomųjų prekių.

Mūsų tikslas – efektyvi partnerystė su visais savo klientais.