avatar

Servisas

 

Ieškote patikimų ir didelę patirtį turinčių specialistų? Jau daugelį metų atstovaujame visame pasaulyje žinomiems treniruoklių gamintojams. Puikiai pažįstame jų inventoriaus specifiką, todėl sukaupta patirtis mums leidžia greičiau išspręsti visus garantinio remonto ar pogarantinės priežiūros klausimus.

Visos paslaugos iš vienų rankų

Atliekame savo parduodamų ir atstovaujamų produktų pirmojo surinkimo paslaugas (kai kurioms prekėms garantija galioja tik sertifikuotam specialistui ją surinkus ir atlikus pirmąjį „paleidimą“). Taip pat atliekame garantinę ir pogarantinę priežiūrą. Paslaugas teikiame:

  • sporto klubams,

  • SPA centrams ir viešbučiams,

  • privatiems asmenims,

  • kitiems klientams, kuriems reikalingos su sporto įrangos remontu susijusios paslaugos.

Galbūt tai aktualu ir jums? Drąsiai kreipkitės – esame pasiruošę padėti.

Ką verta žinoti apie treniruoklių priežiūrą?

Per ganėtinai ilgą darbo patirtį įsitikinome, kad treniruoklių servisas – paklausi paslauga. Nenuostabu, juk norint įsigyta preke džiaugtis ilgą laiką, būtina ją tinkamai prižiūrėti. O siekiant tai padaryti tinkamai, reikia turėti ne tik atitinkamų žinių, bet ir įgūdžių. Nepamirškite, kad reguliari treniruoklių patikra leidžia užtikrinti jų ilgaamžiškumą.

Tam, kad būtų lengviau suprasti esminius tokios įrangos priežiūros aspektus, keletą iš jų aptarsime plačiau:

  • Dulkių valymas. Viena iš dažniausių treniruoklių nusidėvėjimo ar gedimų priežasčių – susikaupę nešvarumai. Siekiant išvengti tokios problemos, juos reikėtų reguliariai pašalinti šluoste arba dulkių siurbliu. Nepamirškite, kad dulkės ir nešvarumai kaupiasi ne tik ant treniruoklio paviršiaus, tačiau ir jo viduje. Be to, po treniruotės ant įrangos taip pat gali likti prakaito žymių, todėl patariama jas iškart tinkamai nuvalyti.

  • Treniruoklio judančių dalių sutepimas. Priklausomai nuo treniruoklio tipo, jame dažniausiai būna detalių, kurias būtina reguliariai sutepti, siekiant išlaikyti sklandų treniruoklio veikimą. Kai atliekamas treniruoklių servisas, pasirūpinama ir šiuo aspektu. Patyrę specialistai naudoja patikrintas priemones ir tiksliai žino prižiūrimos įrangos specifiką, todėl viskas vyksta greitai, o rezultatas – optimalus.

  • Diržų įtempimas. Laikui bėgant treniruoklių diržai ar panašios konstrukcijos gali atsilaisvinti, todėl jas reikia įtempti/suveržti. Tam naudojami specialūs įrankiai. Be to, atliekant tokius darbus, svarbu nepersistengti ir diržus įtempti tinkamai – priešingu atveju labai lengva įrangą pažeisti. Klaidų padeda išvengti tinkami įgūdžiai ir turima patirtis.

Tai tik keletas pagrindinių treniruoklių priežiūros aspektų, kurie svarbūs rūpinantis jų ilgaamžiškumu ir sklandžiu veikimu. Tiekėjai ir atstovaujamų prekių ženklų gamintojai užtikrina, kad mūsų meistrai nuolat atnaujintų savo žinias ir tobulintų įgūdžius. Todėl rekomenduojame treniruoklių priežiūrą palikti mums.

Jei jums reikalingas treniruoklių servisas, kreipkitės į mus: padėsime visapusiškai. Na, o jei dar tik planuojate įsigyti treniruoklį, Skorpionas.lt asortimente galite rasti didelį ne tik jų, bet ir kitokio sporto inventoriaus pasirinkimą. Tegul aktyvi fizinė veikla tampa dar malonesnė, o savijauta – visapusiškai geresnė.
 

MIELAI JUMS PADĖSIME!

Kreipkitės nurodytais kontaktais arba bendru www.skorpionas.lt numeriu.

Serviso kontaktai:

service@skorpionas.lt

+370 614 80183

+370 600 08101