avatar

STALO TENISO STALAI

Rodyti po: 48 72 96 120

Teniso stalas – puikus pasirinkimas norintiems praskaidrinti savo laisvalaikį! Plačiame el. parduotuvės Skorpionas.lt asortimente galite rasti inventoriaus, skirto būtent šiai sporto šakai. Tam, kad naujasis stalo teniso stalas atitiktų individualius lūkesčius, prieš jį įsigyjant patariame įvertinti keletą svarbių aspektų.

 

KUR PLANUOJATE NAUDOTI?

 

Vienas pirmųjų dalykų, į kurį patariama atsižvelgti, yra stalo laikymo bei žaidimo sąlygos. Teniso stalai gali būti skirti naudojimui:

 

  • viduje („Indoor“),
  • lauke („Outdoor“).

 

Priklausomai nuo to skiriasi jų techninės savybės. Teniso stalai, skirti vidaus sąlygoms, pagaminti iš plonesnės medienos drožlių plokštės. Jie tinkami naudoti tik patalpose, kuriose vyrauja pastovi temperatūra ir oras yra sausas.

 

Lauko sąlygoms skirtas teniso stalas yra atsparus UV spinduliams, drėgmei bei temperatūrų svyravimams. Jo plokštės apkaltos apsauginėmis plokštelėmis, aliuminio rėmas būna tvirtas bei ilgaamžis.

 

PATIKIMUMAS IR NOVATORIŠKUMAS

 

Skorpionas.lt pardavinėjama patikimų prekinių ženklų produkcija – kiekvienas stalo teniso stalas atitinka aukštus kokybės standartus. Gamybos metu naudojamos patvarios medžiagos ir pasitelkiamos naujausios technologijos. Aukščiausios kokybės inventorius leidžia mėgautis ypač maloniu žaidimu.

 

KITI GALIMI TENISO STALŲ PRIVALUMAI

 

Verta atsižvelgti, ar tenisui žaisti skirtas stalas:

 

  • yra sulankstomas, nes tai ne tik suteikia galimybę žaisti vienam, tačiau ir taupo vietą jūsų namuose,

 

  • turi dvigubą užrakinimo sistemą, kuri apsaugo nuo netikėto stalo susilankstymo,

 

  • turi ratukus, kurie palengvina stalo transportavimą, bei stabdžius,

 

  • tinka įvairaus lygio žaidėjams (mėgėjams, pradedantiesiems ar pažengusiems),

 

  • turi tinkliuką, kuris užsilenkia automatiškai stalą sulenkus, nes tai labai patogu,

 

  • atitinka tarptautinių turnyrų standartus.

 

Taigi, apgalvotai pasirinktas teniso stalas – ilgalaikė investicija tiek norintiems smagiai praleisti laisvalaikį, tiek profesionaliai sportuojantiems.

 

KO DAR GALI PRIREIKTI?

 

Stalo teniso stalas – ne vienintelis inventorius, kurio prireiks žaidžiant šį žaidimą. Verta iš karto pasirūpinti ir papildomomis priemonėmis, tokiomis kaip raketės ir kamuoliukai. Jas taip pat galima įsigyti mūsų el. parduotuvėje.

 

Domina teniso stalai ir ieškote būdų sporto rutinai paįvairinti? Skorpionas.lt asortimente gausu aktyviam laisvalaikiui ir treniruotėms skirto inventoriaus. Reikalingas prekes galite patogiai išsirinkti internetu jau dabar. Turite klausimų, o gal sunku apsispręsti? Nedvejodami kreipkitės patarimo į mūsų konsultantus – jie visuomet pasiruošę padėti. O tuomet jau mėgaukitės smagiu ir įtraukiančiu žaidimu!

DUK

 

1. Kokį teniso stalą rinktis pradedantiesiems?

 

Jei tai pirmasis jūsų teniso stalas ir norite jį naudoti laisvalaikiu su šeima ar draugais, rekomenduojama rinktis tokį, kuris nebūtų nei itin brangus, nei pernelyg pigus. Vidutinės kainos inventorius pasižymi pakankamai geromis techninėmis savybėmis ir puikiai tinka žaidimo įgūdžiams įgauti.

 

2. Ar po žaidimo stalą palikti ištiestą, ar geriau jį sulankstyti?

 

Tai priklauso nuo jūsų pačių. Jei savo namuose turite pakankamai vietos, stalą galite palikti ir išskleistą. Tačiau verta atsižvelgti į tai, kad tuomet ant jo paviršiaus greičiau kaupiasi dulkės. Tie, kurie taupo vietą, stalą gali sulenkti ir perstumti jį į kitą patalpą. Tokiu atveju rekomenduojama rinktis inventorių su patogia sulankstymo sistema ir ratukais.

 

3. Kaip tinkamai pastatyti teniso stalą?

 

Tam, kad žaisti būtų patogu, stalą reikia pastatyti lygiai. Nei viena jo koja neturėtų būti pakilusi, o jei taip yra, sureguliuokite jos aukštį. Jei teniso stalas pastatytas nelygiai, kamuoliukas gali netiksliai atšokti. Dėl šios priežasties žaisti tiesiog sunkiau.

 

4. Kodėl svarbus tinkamas tinklelio pritvirtinimas?

 

Tinklelis prie stalo turėtų būti tvirtinamas laikikliais su minkšta danga. Priešingu atveju gali būti pažeistas stalo dažų sluoksnis. Nuimdami ar uždėdami tinklelį, nebraukite juo per stalo paviršių.

 

5. Ką reikėtų patikrinti prieš pradedant žaisti?

 

Įvertinkite, ar stalo paviršius yra lygus ir švarus, ant jo nesimato dėmių ar įdubimų. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, ar nėra atsikišusių rėmo dalių, kuriomis būtų galima susižeisti. Patikrinti, ar teniso stalas stovi lygiai, galima metus ant jo kamuoliuką iš 30 cm aukščio – šis pirmą kartą turėtų atšokti maždaug iki 23 cm, o atšokęs antrą kartą nenukristi į šoną.