STALO TENISO STALAI

Kaina
   
Prekių ženklai
Rodyti po: 48 72 96 120

Teniso stalas – puikus pasirinkimas, norintiems praskaidrinti savo laisvalaikį! Plačiame el. parduotuvės Skorpionas.lt asortimente galite rasti inventoriaus, skirto būtent šiai sporto šakai. Tam, kad naujasis stalo teniso stalas atitiktų individualius lūkesčius, prieš jį įsigyjant patariame įvertinti keletą svarbių aspektų.

Kur planuojate naudoti?

Vienas pirmųjų dalykų, į kurį patariama atsižvelgti, yra stalo laikymo bei žaidimo sąlygos. Teniso stalai gali būti skirti naudojimui:

  • viduje („Indoor“),

  • lauke („Outdoor“).

Priklausomai nuo to skiriasi jų techninės savybės. Teniso stalai, skirti vidaus sąlygoms, pagaminti iš plonesnės medienos drožlių plokštės. Jie tinkami naudoti tik patalpose, kuriose vyrauja pastovi temperatūra ir oras yra sausas.

Lauko sąlygoms skirtas teniso stalas yra atsparus UV spinduliams, drėgmei bei temperatūrų svyravimams. Jo plokštės apkaltos apsauginėmis plokštelėmis, aliuminio rėmas būna tvirtas bei ilgaamžis.

Patikimumas ir novatoriškumas

Skorpionas.lt pardavinėjama patikimų prekinių ženklų produkcija – kiekvienas stalo teniso stalas atitinka aukštus kokybės standartus. Gamybos metu naudojamos patvarios medžiagos ir pasitelkiamos naujausios technologijos. Aukščiausios kokybės inventorius leidžia mėgautis ypač maloniu žaidimu.

Kiti galimi teniso stalų privalumai

Verta atsižvelgti, ar tenisui žaisti skirtas stalas:

  • yra sulankstomas, nes tai ne tik suteikia galimybę žaisti vienam, tačiau ir taupo vietą jūsų namuose,

  • turi dvigubą užrakinimo sistemą, kuri apsaugo nuo netikėto stalo susilankstymo,

  • turi ratukus, kurie palengvina stalo transportavimą, bei stabdžius,

  • tinka įvairaus lygio žaidėjams (mėgėjams, pradedantiesiems ar pažengusiems),

  • turi tinkliuką, kuris užsilenkia automatiškai stalą sulenkus, nes tai labai patogu,

  • atitinka tarptautinių turnyrų standartus.

Taigi, apgalvotai pasirinktas teniso stalas – ilgalaikė investicija tiek norintiems smagiai praleisti laisvalaikį, tiek profesionaliai sportuojantiems.

Ko dar gali prireikti?

Stalo teniso stalas – ne vienintelis inventorius, kurio prireiks žaidžiant šį žaidimą. Verta iš karto pasirūpinti ir papildomomis priemonėmis, tokiomis kaip raketės ir kamuoliukai. Jas taip pat galima įsigyti mūsų el. parduotuvėje.

Domina teniso stalai ir ieškote būdų sporto rutinai paįvairinti? Skorpionas.lt asortimente gausu aktyviam laisvalaikiui ir treniruotėms skirto inventoriaus. Reikalingas prekes galite patogiai išsirinkti internetu jau dabar. Turite klausimų, o gal sunku apsispręsti? Nedvejodami kreipkitės patarimo į mūsų konsultantus – jie visuomet pasiruošę padėti. O tuomet jau mėgaukitės smagiu ir įtraukiančiu žaidimu!