avatar

PLAUKIMO AKINIAI

Rodyti po: 48 72 96 120

Mėgstate plaukioti, o gal tuo užsiima jūsų vaikai? Tuomet tikriausiai sutiksite, kad plaukimui skirti akinukai – vienas iš reikalingiausių atributų. El. parduotuvėje Skorpionas.lt galite rasti didelį šių priemonių asortimentą. Tam, kad išsirinkti būtų paprasčiau, dalinamės aktualia informacija.

Tiek suaugusiesiems, tiek vaikams

Plaukimo akiniai vaikams ir suaugusiems skiriasi savo dydžiu, forma ir dizainu. Šią informaciją rasite kiekvienos prekės aprašymuose, tad nepamirškite jų patikrinti.

Svarbu išsirinkti tinkamą akinukų dydį bei formą, patikrinti, ar jie priglunda prie veido, jog pro juos nesisunkia vanduo. Reguliuojamas nosies tiltelis bei akinukų dirželis yra dideli privalumai – tai leidžia pasirinkti sau labiausiai tinkančią akinukų padėtį, kad jie tvirtai laikytųsi ir nespaustų veido.

Pagrindiniai išskirtinumai

Plaukimo akiniai sukurti taip, kad užtikrintų maksimalią akių apsaugą būnant vandenyje. Dauguma akinukų lęšių padengti apsauga nuo ultravioletinių saulės spindulių, todėl galima drąsiai plaukioti lauko baseine ir nesibaiminti ryškios saulės.

Taip pat dažnai plaukimo akiniai vaikams ir suaugusiems turi apsaugą nuo rasojimo. Dėl šios priežasties matomumas plaukiant yra dar geresnis.

Platus prekių pasirinkimas

El. parduotuvėje Skorpionas.lt galima rasti pasaulyje garsių gamintojų produkcijos. Sąraše – tokie prekių ženklai kaip:

  • „Beco“,

  • „Fashy“,

  • „Aquafeel“.

Kai kurių modelių plaukimo akiniai patvirtinti Tarptautinės vandens sporto federacijos (FINA), todėl puikiai tinka ir profesionalams.

Kodėl verta įsigyti plaukimo akinius?

Priežasčių, kodėl verta naudoti tokius akinius, išties daug:

  • Apsauga nuo vandens. Visų pirma, tokie akinukai apsaugo akis nuo vandens, kuriame gali būti tokių kenksmingų medžiagų kaip chloras. Patekęs į akis, jis gali sukelti perštėjimą ir kitus nemalonius pojūčius, o tai trukdo sportuoti ar pramogauti. Be to, plaukimo akiniai vaikams ir suaugusiems padeda išvengti sveikatos sutrikimus sukeliančių mikroorganizmų patekimo į akis.

  • Suderinamumas su kontaktiniais lęšiais. Itin patogu tai, kad plaukimui skirtus akinukus gali naudoti ir tie, kurie nešioja kontaktinius lęšius. Tai suteikia galimybę nevaržomai užsiimti mėgstama veikla.

  • Aiškus matymas po vandeniu. Tokie akiniai užtikrina gerą matymą po vandeniu, o tai praverčia nardant baseine ar kitame vandens telkinyje. Todėl galima jaustis kur kas saugiau ir užtikrinčiau.

Taigi, jei reikalingi plaukimo akiniai, mūsų el. parduotuvės Skorpionas.lt asortimente rasite platų jų pasirinkimą. Patikimų ir pasaulyje garsių gamintojų produktai išsiskiria patraukliu dizainu ir patogumu. Taigi, nepraleiskite progos juos išbandyti ir patys!