avatar

Jėgos treniruokliai

Rodyti po: 48 72 96 120

Jėgos treniruokliai

 

Norint sustiprėti fiziškai arba gauti pilnavertę naudą iš treniruočių, reikia daryti pratimus jėgai. Tokius pratimus atlikti padeda jėgos treniruoklis. Tai tokios rūšies sporto inventorius, su kurio pagalba galite stiprinti pačias įvairiausias raumenų grupes. Skorpiono takas internetinėje parduotuvėje rasite gausų jėgos treniruoklių asortimentą namams ir/ar sporto klubui geriausiomis kainomis!

Jėgos treniruoklis – paskirtis, rūšys ir kita svarbiausia informacija

Kaip išduoda pats pavadinimas, jėgos treniruoklis yra skirtas būtent tokiam sportui, kuris padeda stiprinti raumenis – didinti jėgą. Nemaža dalis tokių treniruoklių gali būti vadinami staklėmis, tačiau šioje prekių kategorijoje rasite ne tik stakles, bet ir specialius suoliukus, treniruoklius bei priedus jiems.

Paprastai treniruokliai šioje kategorijoje skirstomi pagal tai, kurias raumenų grupes jie yra skirti lavinti. Štai, pavyzdžiui: kojų treniruokliai, staklės pilvo preso raumenims, daugiafunkcės (kelioms raumenų grupėms tinkamos) staklės ir kita. Kiekvienas treniruoklis yra pritaikytas būtent daryti tam tikrus pratimus (pvz., kojų ištiesimus arba susirietimus pilvo presui ir t.t.) tam, kad stiprėtų konkrečios raumenų grupės.

Didžioji dalis treniruoklių turi reguliuojamus parametrus, todėl juos lengva pritaikyti kiekvienam žmogui. Šie įrenginiai – naudinga investicija namuose ir būtinas atributas sporto klubuose.

 

Jėgos treniruotės nauda

 

Jėgos treniruotės yra visapusiškai naudingos, kiekvienam sportuojančiam žmogui. Nepriklausomai nuo to, koks yra sporto tikslas – priaugti raumenų, numesti svorio ar sustiprėti fiziškai, darant daugiau ar mažiau jėgos treniruočių, nauda bus tikrai didžiulė.

Tam tikroms raumenų grupėms stiprinti beveik nėra kitų būdų, kaip tik jėgos treniruotės. Norint turėti visapusiškai stiprų kūną ir gerą ištvermę, reikalingi jėgos lavinimo pratimai, kuriuos atliksite būtent naudodami jėgos treniruoklius iš Skorpiono takas internetinės parduotuvės.

Negana to, kad lavina ir stiprina treniruojamas raumenų grupes, jėgos treniruotės taip pat turi ir paslėptų, bet ne ką mažiau svarbių naudų jūsų kūnui. Didindami jėgą:

  • Deginate daugiau kalorijų – jėgos treniruotės skatina metabolizmą (medžiagų apykaitą), nes reikia daug energijos
  • Jaučiatės energingesni, gerėja nuotaika
  • Mažėja nerimo ir streso lygis
  • Gerėja miego kokybė
  • Mažėja cukrinio diabeto rizika
  • Mažėja su kaulais susijusių sveikatos sutrikimų rizika

Tad jėgos lavinimo pratimai nėra tik geras būdas sustiprėti. Tai yra ir puikus būdas visokeriopai sustiprinti savo sveikatą.

Jėgos lavinimo pratimai su treniruokliais

Kiekvienas treniruoklis paprastai turi bent vieną (o dažnu atveju ir gerokai daugiau) būtent jam įprastą pratimą jėgos lavinimui.

Su treniruokliais galima lavinti: rankų, kojų, krūtinės, pečių, pilvo, nugaros raumenų grupes arba net kelias iš karto. Kuomet daromi jėgos lavinimo pratimai, nederėtų pamiršti kojų ir nugaros raumenų grupių, kadangi joms dauguma sportuojančių skiria mažiausiai dėmesio. Jeigu įdomu, pateiksime keletą populiariausių pratimų, kuriuos galima daryti su jėgos treniruokliais

Spaudimas pečiams – atsisėskite ir patogiai atsiremkite į atlošą. Suimkite už treniruoklio rankenų ir tolygiai spauskite svorius į viršų. Įkvėpimas daromas apatiniame taške, o iškvepiama – viršuje.

Nugaros tempimas – labai svarbus pratimas, stiprinantis nugaros raumenis. Atsistokite ir įsisprauskite į stakles taip, kad volelio formos paminkštinimai prispaustų jūsų kulnus, o klubai būtų padėti ant atramų. Tuomet išlaikykite tiesų korpusą ir tolygiai jį leiskite žemyn bei kelkite aukštyn.

Svorio spaudimas treniruoklyje – atsisėskite taip, kad nugara tiesiai remtųsi į atlošą. Suimkite horizontaliąsias rankenas ir tolygiai spauskite. Įkvėpkite spausdami, o iškvėpkite grįžę į pradinę padėtį.

Kojų tiesimas – atsisėskite į stakles taip, kad šlaunų apatinė dalis pasidėtų ant specialaus paminkštinimo, o padai prisispaustų po voleliu. Tuomet tolygiai kelkite kojas iki beveik pilno ištiesimo ir grįžkite atgal.

 

Jėgos treniruokliai sporto klubams ir namams

 

Priklausomai nuo to, kiek vietos turite namuose, galite įsigyti labai įvairių treniruoklių savo asmeninei sporto salei. Na, o taip pat natūralu, kad sporto klubai tikisi savo lankytojams suteikti kuo geresnę ir visapusiškesnę sportavimo patirtį. Tad, jeigu jums aktualu atnaujinti savo asortimentą kokybiška sportine įranga treniruokliais arba reikalingi nauji treniruokliai – Skorpiono takas pasiūlys gausų Freemotion jėgos treniruoklių asortimentą patraukliomis kainomis.

Mūsų parduotuvėje internetu, tiek namams, tiek sporto klubui sporto inventoriaus ieškantys pirkėjai galės lengvai rasti būtent tai, ko jiems reikia. Klientams pasiūlysime gausų specializuotų jėgos treniruoklių asortimentą visoms raumenų grupėms.

Jėgos treniruokliai mūsų asortimente (privalumai, gamintojai ir t.t.)

Freemotion treniruokliai ir staklės – patikimas ir kokybiškas pasirinkimas. Šiuose treniruokliuose atliekami jėgos lavinimo pratimai padės jums patiems arba jūsų sporto klubo lankytojams gauti norimus rezultatus. Tiek įprastos, tiek sprogstamos jėgos treniruotės suteiks būtent tą rezultatą, kurio siekiate. Modernūs, kokybiškai pagaminti ir lengvai reguliuojami Freemotion treniruokliai parduodami su naudojimo instrukcija bei papildomais saugumo priedais, kad treniruotės būtų ir naudingos, ir saugios. Didžioji dalis treniruoklių sukurti naudojant izotoninį principą, leidžiantį maksimalizuoti pratimų teikiamą naudą. Freemotion – bene geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje.

 

D.U.K.

 

Kaip išsirinkti jėgos treniruoklį?

 

Jėgos treniruoklį reikėtų rinktis pagal poreikį. Jeigu perkate savo namams, geriausia rinktis būtent tuos įrenginius, kurie treniruoja tas raumenų grupes, kurios jums aktualiausios. Didelio dėmesio visuomet sulaukia svarmenų kilnojimo suoliukai ir universalios staklės, kuriose galima treniruoti įvairias raumenų grupes. Dar dėmesį galima kreipti ir į matmenis, kad pasirinktumėte ergonomišką įrenginį.

 

Kiek kainuoja jėgos treniruoklis?

 

Jėgos treniruoklių kainos Skorpionas.lt internetinėje parduotuvėje prasideda vos nuo 500 eurų, tačiau daugiau technologijų turintys treniruokliai kainuoja daugiau. 

 

Ar po jėgos treniruotės būtini tempimo pratimai?

 

Po jėgos treniruotės labai rekomenduojama padaryti tempimo pratimus, kad kūnas greičiau atsigautų bei būtų palengvinama apkrova, kurią patiria sąnariai.