avatar

UNIVERSALŪS SUOLIUKAI

Rodyti po: 48 72 96 120

Universalūs treniruočių suoliukai sportui

 

Norint sustiprinti konkrečias raumenų grupes ir/ar pagražinti kūno linijas, tikrai pravers universalus treniruočių suoliukas. Nors šios prekių kategorijos pavadinimas apibūdina tik daugiafunkcinius suoliukus, tačiau didelę dalį tų pačių pratimų galima atlikti ne tik ant treniruočių suolelių, tačiau ir su specialiais treniruokliais, jėgos staklėmis ar multifunckiniais treniruokliais. Lyginant su profesionaliomis staklėmis – universalus suoliukas sportui nėra brangus pirkinys, tačiau jo teikiama nauda sportavimo kokybei namuose ar salėje – milžiniška. Naudodami suoliuką galite treniruoti labai įvairias raumenų grupes bei sustiprinti visą kūną.

 

Universalus treniruočių suoliukas – jo nauda

 

Universalūs suoliukai yra puiki investicija visiems, kurie ieško nebrangaus ir patogaus sprendimo, leisiančio gauti gerą naudą iš treniruočių.

Pirmoji tokio suoliuko nauda – didelė galimybių amplitudė, nors užimama labai mažai vietos. Toks suoliukas tilptų beveik bet kuriame kambaryje ar sportui skirtoje patalpoje. Net ir ganėtinai universalaus suolelio matmenys užima tikrai gerokai mažiau vietos nei staklės. Toks pasirinkimas – idealus namams, kur vieta yra ribota, tačiau norisi atlikti įvairius pratimus.

Tai taip pat yra ganėtinai nebrangus pirkinys, jeigu lyginsime su staklėmis, kurios padeda treniruoti tas pačias raumenų grupes, tačiau kainuoja kelis ar net dešimt kartų daugiau. Su suoliuku jums reikia įsigyti atitinkamus svarmenis ir kiekvienas vartotojas tada gali išspausti maksimumą bei sustiprinti savo raumenis, pagražinti kūno linijas.

 

Universalus suoliukas sportui namuose ir sporto klube

 

Universalus treniruočių suoliukas yra puikus bei tinkamas pasirinkimas tiek namams, tiek sporto klubams. Panaudojus įvairius svarmenis ir tinkamai pakeitus aukštį arba tam tikrų dalių ilgį, kiekvienas naudotojas gali pasiekti beveik neribotą naudą ir treniruoti pačias įvairiausias raumenų grupes. Tai yra bene svarbiausios kategorijos, skiriančios sportui naudingą inventorių nuo nenaudingo.

Jau pats pavadinimas išduoda, kad universalus suoliukas sportui pasižymi įvairiapusiškumu ir leis atlikti daug skirtingų pratimų. Svarbu turėti svarmenų ir tinkamus priedus šalia jų, kad pavyktų realizuoti pilną potencialą. Štai, pavyzdžiui, sulankstomas treniruočių suolelis Everfit WBX-40 Multifit leidžia atlikti šioms raumenų grupėms skirtus pratimus:

  • Pilvo presui;
  • bicepsams;
  • tricepsams;
  • nugaros raumenims;
  • kojoms.

 

Universalūs suoliukai mūsų asortimente

 

Jau minėjome, kad tas pačias funkcijas, kaip ir universalus suoliukas sportui, atlikti gali ne tik suoliukai, tačiau ir multifunkciniai treniruokliai, paprastos jėgos staklės ir specialūs treniruokliai.  

Nors internetu parduodamų universalių suoliukų asortimentas yra nuolat plečiamas ir atnaujinamas, šiuo metu jums siūlome įsigyti treniruoklių ir suoliukų, kuriuos gamina Toorx, Kettler ir Everfit. Kiekvienas iš jų turi unikalią charakteristiką ir individualias savybes, dėl kurių galėtų sudominti pirkėjus. Vieni pasižymi gerokai mažesne kaina ir ergonomiškumu. Tai reiškia, kad jie bus ganėtinai pigūs ir nesunkiai sutalpinami bet kuriose patalpose.

Kiti variantai galbūt nepasižymi tokia žema kaina, tačiau turi daugiau funkcionalumo – gali pasiūlyti galimybę treniruoti pačias įvairiausias raumenų grupes. Šioje prekių kategorijoje atsidūrę multifunkciniai treniruokliai gali pasiūlyti ypatingas galimybes stiprinant tam tikras raumenų grupes. Pavyzdžiui, pilvo raumenų treniruoklis Everfit AB Crunch Master yra sukurtas būtent pilvo preso raumenų darbui, o jėgos staklės Toorx WBX-70 leidžia treniruoti rankų, krūtinės, pilvo ir nugaros raumenis.

 

D.U.K.

 

Kiek kainuoja universalus treniruočių suoliukas?

 

Šioje kategorijoje esančių prekių kainos prasideda vos nuo 39 eurų. Tačiau konkrečiai treniruočių suolelių kainų apatinė riba yra 109 eurai, nes būtent tiek kainuoja Everfit WBK-500, pigiausias universalus suolelis treniruotėms. Tokio tipo įrenginį arba būtent šio modelio suolelį galite tikėtis pamatyti beveik kiekvienoje profesionalaus lygio sporto salėje ir sporto klube.

Paprastai šio įrenginio kainai didžiausią įtaką daro gamintojo naudotos technologijos, staklių arba suolelio dydis bei galimybės. Tai reiškia, kuo labiau inovatyvus ir kuo daugiau pratimų šis suoliukas leidžia atlikti, tuo aukštesnė, tikriausiai bus ir jo kaina. Štai, pavyzdžiui, treniruočių suolelis Everfit WBX-40 Multifit leidžia treniruoti daug daugiau raumenų grupių nei Everfit AB Crunch Master pilvo raumenų treniruoklis, esantis šioje prekių kategorijoje. Tačiau jo ir kaina yra gerokai didesnė.

 

Kokius raumenis treniruoja universalus treniruočių suoliukas?

 

Pats suoliukas dažniausiai nesuteikia galimybės treniruoti raumenų. Tai nėra staklės, kurios yra sukurtos būtent pratimų darymui. Tačiau naudojantis suoliuku galima daryti įvairius pratimus, kurie padės treniruoti ir stiprinti labai įvairias raumenų grupes. Negana to, šioje katalogo dalyje yra ir universalių treniruoklių, todėl pasirinkę kurį nors suolelį arba jo atitikmenį galėsite treniruoti: pilvo, rankų, kojų, nugaros, krūtinės, pečių ir kai kurias kitas raumenų grupes. Jeigu ieškote nebrangaus pirkinio, kuris leistų namų sąlygomis atlikti bent kelis skirtingus pratimus ir gauti didesnę naudą iš treniruočių, tikrai pasidomėkite būtent universaliais treniruočių suoliukais.