avatar
-20%
Išpardavimas

Diskgolfo diskas DISCMANIA 10-YEAR ANNIVERSARY C-LINE MD3 REVOLUTION

  • 851DMANNIO
  • Prekės ženklas: Discmania

PREKĘ PRISTATYSIME PER: 1-3 d.d.

17,59 €
21,99 €
vnt
Prekių likutis: 2

Aprašymas

MD3 REVOLUTION – jubiliejinis diskas. Jau 10 metų MD3 diskai yra pamėgti tiek mėgėjų, tiek profesionalių diskgolfo žaidėjų. Norint paminėti šią gražią sukaktį, gamintojas sukūrė 2 skirtingus šių diskų spaudus: HEIRLOOM ir REVOLUTION.

HEIRLOOM spaudas dedikuotas šio disko „gimimui“, perkeliant laiką 10 metų atgal, kai tokiu pat dizainu buvo išleistas pirmasis MD3 diskas.

REVOLUTION spaudas skirtas disko jubiliejui ir ateičiai pažymėti. Šis spaudas, tai tarsi šventė, kai su šiuo disku siekdami žvaigždžių nepamirštame ir jo atsiradimo šaknų.

MD3 – vidutinio nuotolio diskas pasižymintis gera kontrole.

C-LINE

C-linijos diskai pagaminti iš kokybiško itališko plastiko mišinio. Šis plastikas pasižymi standumu, patvarumu ir yra be galo malonus laikant rankoje. Šio plastiko diskai dėvisi itin lėtai ir ilgai išlaiko pirmines skrydžio savybes. Tai bene stabiliausias ir kokybiškiausias plastiko mišinys.

Discmania Originals tai klasikinė diskų linija. Pirmą kartą ji buvo pristatyta 2006 m., o dabar nuolat tobulinama modernioje gamykloje Švedijoje. Discmania Originals linija turi plačią skalę diskų, iš kurių diską išsirinks ne tik profesionalai, bet ir pradedantieji žaidėjai. Pagal plastiką ši linija skirstoma dar į keletą linijų.

Discmania – pirmaujantis prekinis ženklas diskgolfo pasaulyje, kuris priklauso Suomijoje įkurtai įmonei Spin18.
Pastaraisiais metais sparčiai augant diskgolfo populiarumui, Discmania išlieka vienu iš labiausiai vertinamų diskų tiek tarp profesionalų, tiek tarp mėgėjų. Discmania prekinio ženklo ambasadorius – fenomenalusis Eagle McMahon, profesionalu tapęs jau sulaukęs 13 metų!

Techninė informacija

Tipas Midrange Driver
Greitis 5
Sklendimas 5
Posūkis 0
Krytis 1

Kiti taip pat domėjosi