avatar

Diskgolfo diskas DISCMANIA D-LINE P1 FLEX 2

  • 851DM371094P
  • Prekės ženklas: Discmania
12,99 €
vnt
Prekių likutis: 11

Aprašymas

D-LINE P1 FLEX 2

Atnaujintas P1 diskas šiek tiek išgaubtas su apvalintu paviršiumi itin patogus rankoje. Tai tiesios trajektorijos vidutinio standumo diskas puikiai tinkantis miškingose vietose ar tiesiog lengviems artimiems metimams.

D-LINE

Ekonomiškiausias Originals linijos plastikas. Šis plastikas pasižymi geru sukibimu ir yra skirstomas pagal lankstumą: Flex 1 yra minkščiausias, Flex 2 - vidutinio standumo, o Flex 3 - standžiausias D-line plastikas.

Discmania Originals tai klasikinė diskų linija. Pirmą kartą ji buvo pristatyta 2006 m., o dabar nuolat tobulinama modernioje gamykloje Švedijoje. Discmania Originals linija turi plačią skalę diskų, iš kuriu diską išsirinks ne tik profesionalai, bet ir pradedantieji žaidėjai. Pagal plastika ši linija skirstoma dar į keletą linijų.

Spaudo ant disko ar disko spalva gali skirtis nuo nurodytos nuotraukoje.

Discmania – pirmaujantis prekinis ženklas diskgolfo pasaulyje, kuris priklauso Suomijoje įkurtai įmonei Spin18.
Pastaraisiais metais sparčiai augant diskgolfo populiarumui, Discmania išlieka vienu iš labiausiai vertinamų diskų tiek tarp profesionalų, tiek tarp mėgėjų. Discmania prekinio ženklo ambasadorius – fenomenalusis Eagle McMahon, profesionalu tapęs jau sulaukęs 13 metų!

Techninė informacija

Tipas Putter
Svoris 173-176 g
Greitis 2
Sklendimas 3
Posūkis 0
Krytis 0

Kiti taip pat domėjosi