avatar
-10%

Diskgolfo diskas DISCMANIA S-LINE DD3

  • 851DM951221P
  • Prekės ženklas: Discmania
19,79 €
21,99 €
vnt
Prekių likutis: 12

Aprašymas

DD3 - tai tolimojo nuotolio diskas, kuris yra itin stabilus, o žaidėjams turintiems didelės galios mostą suteiktų gerą slydimą, padeda pasiekti ilgas distancijas. DD3 puikiai tinka profesionaliems žaidėjams, norintiems praplėsti ilgo nuotolio metimo ribas, arba visiems žaidėjams, ieškantiems patikimo ir stabilaus „driverio“ savo krepšyje.

S-LINE

Tai itin patvarus ir ilgaamžiškas plastikas, kuris nepraranda sukibimo su delnu esant bet kokioms oro sąlygoms. Plastikas lėtai dėvisi, todėl kad ir po kelių susidūrimų su medžiais, šio plastiko diskai nepraranda savo savybių.

Discmania Originals tai klasikinė diskų linija. Pirmą kartą ji buvo pristatyta 2006 m., o dabar nuolat tobulinama modernioje gamykloje Švedijoje. Discmania Originals linija turi plačią skalę diskų, iš kurių diską išsirinks ne tik profesionalai, bet ir pradedantieji žaidėjai. Pagal plastiką ši linija skirstoma dar į keletą linijų.

Spaudo ant disko ar disko spalva gali skirtis nuo nurodytos nuotraukoje.

Discmania – pirmaujantis prekinis ženklas diskgolfo pasaulyje, kuris priklauso Suomijoje įkurtai įmonei Spin18.
Pastaraisiais metais sparčiai augant diskgolfo populiarumui, Discmania išlieka vienu iš labiausiai vertinamų diskų tiek tarp profesionalų, tiek tarp mėgėjų. Discmania prekinio ženklo ambasadorius – fenomenalusis Eagle McMahon, profesionalu tapęs jau sulaukęs 13 metų!

Spaudo spalva ant disko gali skirtis nuo nurodytos nuotraukoje.

Techninė informacija

Tipas Distance Driver
Greitis 12
Sklendimas 5
Posūkis -1
Krytis 3

Kiti taip pat domėjosi